Joanna Scheuring-Wielgus: Rząd ma na 500 plus, a nie ma na podwyżki dla pielęgniarek?

• Posłanka Nowoczesnej pyta jak to możliwe, że PiS daje pieniądze na dzieci, a nie może zapewnić podwyżki pielęgniarkom?
• Joanna Scheuring-Wielgus jest bardzo zaniepokojona sytuacją środowiska pielęgniarskiego. Inwestycję w tę profesję nazywa "inwestycją w nas."
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Joanna Scheuring-Wielgus: Rząd ma na 500 plus, a nie ma na podwyżki dla pielęgniarek?

PODZIEL SIĘ


Autor: Parlamentarny.pl (GP)/AT

7 cze 2016 11:53


Joanna Scheuring-Wielgus we wtorek (7 czerwca) pytała w Polsat News, jak to możliwe, że w kwestiach ustrojowych PiS przygotowuje ustawy ekspresowo. Miała na myśli nowy projekt dotyczący Trybunału Konstytucyjnego. Połączyła tę sprawę z protestem pielęgniarek w Centrum Zdrowia Dziecka.

- Pielęgniarki są tą grupą społeczną, która została kompletnie zaniedbana - mówiła w telewizyjnym studio Scheuring-Wielgus. - Trzeba wysłuchać pielęgniarek, bo prawda jest taka, że nikt ich nie słucha.

Posłanka mówiła o typowych problemach w służbie zdrowia.

- Jeżeli PiS potrafi w tempie ekspresowym napisać ustawę o Trybunale Konstytucyjnym, zmieniać prawo tak szybko, do tego potrafi rozdawać pieniądze na dzieci, 500 zł na dzieci, to czym jest danie przez PiS 500 zł dla pielęgniarek? - pytała ironizując posłanka.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

jesse 2016-06-07 13:42:14

Posłanka Nowoczesnej pyta jak to możliwe, że PiS daje pieniądze na dzieci, a nie może zapewnić podwyżki pielęgniarkom? Inteligentne porownanie... na poziomie IQ=1