Ile zarabia liniowy kontroler jakości, ile specjalista ds. jakości dostawców, a ile dyrektor ds. jakości?

Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć zatrudnieni w działach jakości? Oto wyniki najnowszego badania przeprowadzonego przez Advisory Group TEST Human Resources.

Autor: Justyna Koc 3 lis 2014 6:20

REKLAMA

Jak wynika z najnowszego raportu płacowego Advisory Group TEST Human Resources „Wiosna 2014”, na podwyżkę mógł liczyć kierownik ds. kontroli jakości produkcji. Jego średnia miesięczna pensja to 8031 zł brutto. W poprzednim półroczu zarabiał o 729 zł brutto więcej.

W przypadku co czwartego kierownika (odpowiedzialnego za zapewnienie całościowej kontroli jakości procesu produkcji, materiałów i produktów) pensja nie jest większa niż 5874 zł brutto. Tylko dla 25 proc. obsadzonych na tym stanowisku pensja przewyższa 9458 zł brutto.

Minimalny wzrost wynagrodzenia odczuł brygadzista kontroli jakości. Średnia miesięczna płaca brygadzisty wynosi 3626 zł brutto. Zarobki 25 proc. osób pełniących nadzór nad pracami podległej brygady kontroli jakości zaczynają się od 4278 zł brutto, a dla kolejnych 25 proc. maksymalną wielkością pensji jest kwota 2900 zł brutto.


Puls HR Puls HR

Ile zarabia liniowy kontroler jakości, ile specjalista ds. jakości dostawców, a ile dyrektor ds. jakości?


REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.