Ile Amazon będzie płacić swoim pracownikom w Polsce?

Chociaż centra logistyczne mają zostać otwarte dopiero we wrześniu (pod Wrocławiem) i październiku (Pod Poznaniem) to znane są już stawki, które Amazon będzie płacił swoim pracownikom.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ile Amazon będzie płacić swoim pracownikom w Polsce?

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

31 lip 2014 10:15


Jak poinformowała w komunikacie prasowym firma Amazon, stawka godzinowa dla pracowników produkcji zaczyna się od 12,50 zł brutto we Wrocławiu i 13 zł brutto w Poznaniu. Przy 40-godzinowym tygodniu pracy wychodzi ok. 2 tys. zł brutto na miesiąc. Chociaż zarobki nie zachwycają, to jednak pracownicy otrzymają umowy na stałe.

Czytaj też: Pracownicy Amazon dostaną nawet 5 tys. dol. za odejście z firmy

Dodatkowo, wypłacane będą premie w wysokości do 15 proc. standardowego wynagrodzenia. Firma oferuje także szereg dodatkowych korzyści, w tym ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną dla wszystkich pracowników" - czytamy w komunikacie.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu w budowie naszych obiektów. Zdążymy z ich otwarciem jeszcze przed planowanym wcześniej terminem oraz na czas przed sezonem świątecznym - mówi Tim Collins, Dyrektor Operacyjny Amazon na Europę.

Dotychczas w Amazon pracę znalazło kilkadziesiąt osób na stanowiskach kierowniczych, a także w działach HR i finansów. Obecnie poszukiwane są osoby do pracy na halach logistycznych oraz liderzy. Więcej na ten temat znajdziesz tu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.