PARTNERZY PORTALU

Dyrektor w Disneyu zarabiał 148 tysięcy dolarów dziennie. Popracował 3 miesiące

Przykład Geoffa Morrella, który był dyrektorem do spraw korporacyjnych w Disneyu pokazuje, że w pracy pieniądze nie są najważniejsze. Pomimo tego, że zarabiał dziennie 148 tysięcy dolarów, zwolnił się.

Dyrektor w Disneyu zarabiał 148 tysięcy dolarów dziennie. Popracował 3 miesiące
Geoff Morrell za trzy miesiące pracy dla Disneya zarobił 8,3 miliona dolarów (fot. domena publiczna)
REKLAMA

Geoff Morrell w swoim CV w rubryce zawód spokojnie może wpisać - prezes. W okresie swojej długiej kariery zawodowej ten biznesmen przez ponad 11 lat był zatrudniony w koncernie paliwowym BP. 

Największym wyzwaniem, przed którym stanął, było opracowanie strategii zarządzania globalnym kryzysem w momencie wystąpienia katastrofy ekologicznej na złożu ropy naftowej w Zatoce Meksykańskiej. 

British Petroleum mianowało wówczas Morrella specjalnym delegatem do spraw kontaktów z amerykańską administracją federalną. Stawał nawet przed senacką komisją zajmującą się wyjaśnieniem przyczyn katastrofy oraz ustaleniem procedury usuwania skutków wycieku ropy naftowej i skażenia wybrzeża.

Z tych obowiązków wywiązał się, w ocenie kierownictwa spółki, bez zarzutu, dlatego ponad trzy lata temu został awansowany na stanowisko wiceprezesa wykonawczego do spraw public relations i relacji prawnych. Po około dwóch latach, w końcu 2021 roku odszedł ze stanowiska i postanowił przenieść się z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych.

Geoff Morrell zarabiał w Disneyu 148 tysięcy dolarów dziennie

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Dyrektor w Disneyu zarabiał 148 tysięcy dolarów dziennie. Popracował 3 miesiące

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA