Chcieli tylko wypłatę. Zamiast tego szef wyciągnął pistolet

Spodziewali się, że na ich prośby i apele szef firmy w której pracują, wyciągnie portfel i da im pieniądze. Tymczasem na pracowników, którzy w Wodzisławiu Śląskim przyszli do swojego szefa upomnieć się o zaległe wypłaty, pracodawca wyciągnął pistolet i przystawił im do głowy!
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Chcieli tylko wypłatę. Zamiast tego szef wyciągnął pistolet

PODZIEL SIĘ


Autor: Żródło: TVS

15 sty 2014 13:23


Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 13 stycznia. Do siedziby jednej z firm mieszczącej się przy ulicy Pszowskiej w Wodzisławiu Śląskim przyszło dwóch pracowników. Mężczyźni przyszli upomnieć się o zaległą wypłatę u swojego szefa. 35-latek powiedział, że nie da im żadnych pieniędzy. Pracownicy jednak ze swoich żądań nie rezygnowali, więc 35-latek wyszedł z biura i po chwili powrócił ze spluwą w ręku.

Przystawiając pistolet do głowy zagroził im, że ich załatwi, jeśli nie zostawią go w spokoju. Wystraszeni mężczyźni zadzwonili na policję. Na miejsce przyjechali mundurowi, którzy zabezpieczyli broń, którą 35-latek groził pracownikom. Nie była to jednak jedyna broń jaką posiadał. Drugi egzemplarz, wraz z amunicją, schowany w pomieszczeniach firmy mężczyzna oddał dobrowolnie. Jak się okazało, na żaden z pistoletów nie posiadał zezwolenia.

Teraz o losie krewkiego szefa zadecyduje prokurator. Za groźby karalne grozi mu nawet dwuletnia odsiadka. Niewykluczone, że po zbadaniu broni mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.