×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Carrefour hojny przed Świętami. Będą dodatkowe bonusy dla pracowników

  • Justyna Koc
    jk
  • 24 lis 2021 15:27

Grudzień to najgorętszy okres handlowy w całym roku. W związku z tym sieć Carrefour Polska poszerzyła listę bonusów przygotowanych dla pracowników przed świętami Bożego Narodzenia.

Carrefour hojny przed Świętami. Będą dodatkowe bonusy dla pracowników
Sieć Carrefour poszerzyła listę bonusów przed świętami Bożego Narodzenia (Fot. Shutterstock)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Jak informuje sieć, w połowie tego roku wprowadziła podwyżki wynagrodzenia zasadniczego dla 80 proc. załogi, a także nową politykę wynagradzania, benefitów i rozwoju. Obecnie pakiet świadczeń pozapłacowych obejmuje m.in. dostęp do ubezpieczeń, rabaty na zakupy w sklepach Carrefour, wyprawki dla dzieci, pakiet sportowo-rekreacyjny oraz nowy pakiet prywatnej opieki medycznej Lux Med dla wszystkich pracowników i ich rodzin. Z kolei przed Świętami pracownicy sieci otrzymają dodatkowe bonusy świąteczne. Wśród nowych świadczeń pojawiła się również premia dla wszystkich pracowników, która uzależniona jest od wyników zespołowych i indywidualnych. 

Sieć poszerzyła listę bonusów przed świętami Bożego Narodzenia. Carrefour wyjaśnia, że dla pracowników (zatrudnionych w sklepach na wybranych stanowiskach o profilu wykonawczym i operacyjnym) premia za czwarty kwartał 2021 roku podwyższona zostanie jednorazowo o 50 proc.

Pracodawca chce planuje przyznać premie indywidualne dla wszystkich pracowników sklepów - niezależnie od tego, czy dana placówka zrealizowała wytyczony cel ekonomiczny.

Siec zapewnia też, że we wszystkie czwartki w grudniu 2021 roku pracownicy Carrefoura będą mogli skorzystać z podwojonego rabatu (20 proc.) na zakupy w Carrefourze z kartą pracownika.

Carrefour podaje, że w tym roku świąteczne karty podarunkowe, przyznawane w ramach działalności socjalnej, będą opiewały na wyższe kwoty. Zależnie od wynagrodzenia, pracownicy firmy otrzymają bony o łącznej wartości 1000, 800 lub 600 zł. Do bonów podarunkowych wydane zostaną również kupony rabatowe - Gwiazdkowy Pakiet Podarunkowy.

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Carrefour hojny przed Świętami. Będą dodatkowe bonusy dla pracowników

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA