Biedronka: Nigdy nie deklarowaliśmy udziału członka zarządu w spotkaniu ze związkowcami

Związkowcy z Biedronki wyrazili swoje rozczarowanie po spotkaniu 25 września, na którym - według ich informacji, miał się pojawić uprawniony do rozmów członek zarządu JMP. Tymczasem Biedronka twierdzi, że nigdy nie deklarowała jego udziału w spotkaniu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Biedronka: Nigdy nie deklarowaliśmy udziału członka zarządu w spotkaniu ze związkowcami

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2 paź 2014 16:05


Przedstawiciele związków zawodowych wnioskowali o spotkanie z członkami zarządu firmy Jeronimo Martins, która jest właścicielem sieci Biedronka. Na umówionym 25 września spotkaniu w Warszawie pojawiła się jednak dyrektor ds. relacji pracowniczych Katarzyna Strugalska. W odpowiedzi związkowcy wyszli z sali - podaje "Głos Wielkopolski".

Więcej o sprawie czytaj tutaj: W Biedronce napięcie rośnie. Zarząd pod presją związków zawodowych

Jak pisze w przesłanym do naszej redakcji oświadczeniu biuro prasowe JMP: "Stanowczo podkreślamy, że nigdy nie deklarowaliśmy udziału członka zarządu firmy we wspomnianym spotkaniu. Spotkanie z przedstawicielami związków zostało zorganizowane zgodnie z obowiązującymi od 3 lat ustaleniami zawartymi w podpisanym porozumieniu ze związkami zawodowymi. Pełnomocnym przedstawicielem zarządu ze strony JMP na spotkaniu była m.in. dyrektor ds. relacji pracowniczych Katarzyna Strugalska".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.