×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Benefity, motywowanie pracowników: Szukasz niestandardowych benefitów? Oto jeden z nich

  • Bartosz Dyląg
    bad
  • 7 lis 2017 20:15

Czy słuchanie muzyki może przekładać się na wzrost motywacji pracowników? Wydaje się, że tak, skoro serwis motywacyjny Nais.pl zdecydował się zaoferować swoim klientom bezpłatny dostęp do ponad 50 milionów utworów w serwisie streamingowy Tidal, jako jeden z benefitów pracowniczych.

Benefity, motywowanie pracowników: Szukasz niestandardowych benefitów? Oto jeden z nich
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Nais to bezpłatne narzędzie do nagradzania, motywowania i angażowania pracowników. Ta nowoczesna platforma internetowa pozwala w 15 minut założyć konto firmowe i zaprosić do niego pracowników, których firma chce wyposażyć w benefity. Program dostępny jest nawet dla najmniejszych (już 5-osobowych) firm, dla których do dziś świat benefitów był zamknięty. Blisko 100 partnerów platformy dostarcza pracodawcom oferty w zakresie: cyfrowej rozrywki, edukacji, kultury i sztuki, zdrowia i urody, opieki medycznej, sportu, prezentów i zakupów.

Dzięki współpracy Tidal i Nais, pracodawcy mogą teraz nagradzać i motywować pracowników dostępem do unikalnego muzycznego serwisu streamingowego Tidal.

Według National Society of High School Scholars (NSHSS), drugim najważniejszym czynnikiem przy wyborze pracodawcy, po elastycznych godzinach pracy (70% wskazań), są właśnie benefity (60% wskazań). Warto zatem korzystać z tego typu ofert, gdyż stają się one standardem rynkowym i ciekawym rozwiązaniem w walce o najlepszych pracowników.

Tidal to globalna platforma rozrywkowa stworzona dla fanów muzyki przez artystów z całego świata. Użytkownicy Tidal cieszą się dostępem do unikalnej zawartości, która bezpośrednio łączy artystów z fanami na wiele sposobów. Serwis oferuje bezstratną jakość dźwięku – jak na płycie CD, wideo o wysokiej rozdzielczości oraz możliwość odkrywania nowych artystów poprzez Tidal Rising i unikalne przeżycia dzięki Tidal X. Serwis jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 50 milionów utworów oraz 190 tys. materiałów wideo w wysokiej jakości. 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Benefity, motywowanie pracowników: Szukasz niestandardowych benefitów? Oto jeden z nich

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • n 2017-11-08 10:54:46

    u mnie nawet standardowych benefitów nie ma;P

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA