×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Wsparcie PARP dla start-upów. Wnioski można składać do 17 października

  • Autor: PAP/MN
  • 18 wrz 2017 15:11

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) prowadzi nabór do pilotażowego projektu „Wsparcie prawne dla start-upów”. Pula pieniędzy przewidziana dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców to 470 tys. zł - poinformowała w poniedziałek PARP.

Wsparcie PARP dla start-upów. Wnioski można składać do 17 października
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Jak podała w komunikacie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości inicjatywa jest skierowana do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą nie dłużej niż 3 lata, "którzy znajdują się na etapie podpisywania umowy inwestycyjnej oraz posiadają dokument potwierdzający nawiązanie wstępnej relacji z inwestorem".

"Dwie trzecie start-upów finansuje się ze środków własnych. I to wystarcza na starcie, czy w początkowej fazie realizacji projektu, minimalizuje problemy w przypadku niepowodzenia. Ale przychodzi taki etap działalności młodych firm, kiedy rozwój innowacyjnego produktu czy usługi wymaga poszukania inwestora. Ważne, żeby relacje między inwestorem, a właścicielem pomysłu były partnerskie. Dlatego uruchomiliśmy usługę wsparcia prawnego dla start-upów na etapie podpisywania przez nich umowy inwestycyjnej" - wyjaśniła, cytowana w komunikacie, prezes PARP Patrycja Klarecka.

PARP oferuje indywidualne doradztwo prawne wybranych kancelarii w zakresie analizy formalno-prawnej umowy inwestycyjnej i negocjacji jej warunków. Maksymalne wsparcie dla przedsiębiorstwa wynosi 10 tys. zł i jest finansowane z budżetu państwa.

Łączna pula środków przewidziana dla przedsiębiorców to 470 tys. zł. Wnioski można składać do czasu jej wyczerpania lub do ostatniego dnia naboru - 17 października br.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Wsparcie PARP dla start-upów. Wnioski można składać do 17 października

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA