×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Warszawa: Powstał kompleksowy przewodnik dla początkujących przedsiębiorców

  • Autor: MN
  • 5 paź 2017 14:44

Miasto stołeczne przygotowało publikację poświęconą młodym firmom technologicznym. To przewodnik pokazujący tempo rozwoju warszawskiego ekosystemu startupowego i jednocześnie kompendium wiedzy o możliwościach, jakie miasto oferuje przedsiębiorcom.

Warszawa: Powstał kompleksowy przewodnik dla początkujących przedsiębiorców
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

• W publikacji można znaleźć ponad 20 wywiadów z twórcami warszawskich startupów oraz ekspertami.

• Przewodnik został przygotowany we współpracy ze środowiskiem startupowym w języku polskim i angielskim.

• Młodzi przedsiębiorcy mogą w Warszawie korzystać z udogodnień Centrum Przedsiębiorczości Smolna i otwartego w zeszłym roku Centrum Kreatywności Targowa.

„Warszawa – miasto startupów” jest przewodnikiem po rozwijającym się w imponującym tempie ekosystemie technologicznej przedsiębiorczości. Stolica coraz częściej jest doceniana w światowych rankingach jako jedno z miejsc najbardziej przyjaznych startupom, a warszawscy przedsiębiorcy czy organizacje promujące rozwój biznesu odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Ponadto dzięki nieustannie rozwijającej się infrastrukturze jakość życia poprawia się każdego roku, co również sprzyja rozwojowi ekosystemu startupowego.

– Jest to pierwsza tak kompleksowa publikacja, która prezentując miasto jako technologiczne centrum Europy Środkowo-Wschodniej, jednocześnie przedstawia możliwości, jakie stoją obecnie przed każdym, kto ma pomysł na innowacyjny biznes lub już wciela go w życie – mówi Michał Olszewski, wiceprezydent Warszawy.

Czytaj też: Najlepszych dziesięć start-upów z prezydenckimi paszportami

W publikacji można znaleźć ponad 20 wywiadów z twórcami warszawskich startupów oraz ekspertami takimi jak Artur Kurasiński, Konrad Latkowski czy Kamila Sidor. W przewodniku zamieszczono również opisy instytucji świadczących wsparcie dla ekosystemu startupowego w Warszawie oraz katalog przykładowych, cyklicznie odbywających się wydarzeń. Publikację wzbogaca przedstawiony w przejrzystej formie katalog programów akceleracyjnych oraz funduszy VC.

Przewodnik został przygotowany we współpracy ze środowiskiem startupowym w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Jest dostępny na stronie.

Co jeszcze oferuje miasto stołeczne?

Miasto pomaga przedsiębiorcom już na wczesnym etapie ich rozwoju. Do działającego z sukcesem od kilku lat Centrum Przedsiębiorczości Smolna, w zeszłym roku dołączył kolejny inkubator – Centrum Kreatywności Targowa, dedykowany sektorowi kreatywnemu. Początkujący przedsiębiorcy z Mazowsza mogą tam między innymi wynająć biurko lub pokój po preferencyjnych stawkach czy skorzystać z darmowych sal szkoleniowych.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Warszawa: Powstał kompleksowy przewodnik dla początkujących przedsiębiorców

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA