×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Start-Up Challenge 2022: wybraliśmy najlepsze start-upy w Polsce

Podczas 14. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach rozdano nagrody w konkursie Start-Up Challenge. Oto wybrani w pięciu konkursowych kategoriach, najlepsi z najlepszych.

Start-Up Challenge 2022: wybraliśmy najlepsze start-upy w Polsce
Laureaci konkursu Start-up Challenge 2022 (fot. PTWP)
REKLAMA
  • - Z naszego punktu widzenia jako organizatorów kongresu i jego start-upowego komponentu działania na rzecz rozwoju młodej przedsiębiorczości są niezwykle ważne i potrzebne - tłumaczy prezes grupy PTWP Wojciech Kuśpik.
  • Laureatami tegorocznego konkursu zostali Doctor.One, simpl.rent, The True Green, ULTRAXIS, OMNIAZ.
  • Chęć udziału w tegorocznej edycji konkursu zgłosiło blisko 150 start-upów, do półfinału zakwalifikowano po trzy start-upy w każdej kategorii.

W finale znalazło się 15 najlepszych start-upów, które walczyły o wygraną przed uczestnikami największej imprezy biznesowej Europy Centralnej - Europejskiego Kongresu Gospodarczego. 

Chęć udziału w tegorocznej edycji konkursu zgłosiło blisko 150 start-upów, do półfinału zakwalifikowano po trzy start-upy w każdej kategorii. 

- Z naszego punktu widzenia jako organizatorów kongresu i jego start-upowego komponentu działania na rzecz rozwoju młodej przedsiębiorczości są niezwykle ważne i potrzebne. Idei łączenia biznesu doświadczonego i mocno osadzonego w gospodarce z młodą, innowacyjną przedsiębiorczością niezmiennie nadajemy w naszych działaniach szczególną rangę - powiedział otwierając galę wręczenia wyróżnień najlepszym Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Jak podkreślał prezydent Katowic Marcin Krupa, Start-up Challenge jest "niezwykle pożyteczną inicjatywą Europejskiego Kongresu Gospodarczego kierowaną do młodego biznesu".

- Młodego nie tylko ze względu na wiek, ale ze względu na pomysł - innowacyjny, świeży. Potrzeba odwagi, siły i samozaparcia, aby zrealizować swój pomysł do końca, zaprezentować i umieć to obronić. Dlatego każdy uczestnik konkursu zasługuje na uznanie - zauważył. - To, co równie ważne, to fakt, że relatywnie młody biznes może korzystać z doświadczeń liderów, dojrzałego biznesu. To niezwykle pomocne w rozwoju miast, regionów i całego kraju - mówił Marcin Krupa.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Start-Up Challenge 2022: wybraliśmy najlepsze start-upy w Polsce

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA