×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Rusza nabór wniosków w trzeciej edycji konkursu Kopalnia Startupów

  • Autor: PAP/JP
  • 10 lut 2023 14:48

Trzecią edycję konkursu Kopalnia Startupów, który ma wyłonić najlepsze katowickie startupy, ogłosił w piątek tamtejszy samorząd. 1 marca ruszy nabór wniosków z pulą nagród o wartości 330 tys. zł.

Rusza nabór wniosków w trzeciej edycji konkursu Kopalnia Startupów
Kopalnia Startupów to pierwszy w regionie konkurs tego typu organizowany w całości przez miejski samorząd (fot. Shutterstock)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Kopalnia Startupów to pierwszy w regionie konkurs tego typu organizowany w całości przez miejski samorząd. To zarazem jeden z punktów "umowy z mieszkańcami", będącej przedwyborczą deklaracją obecnego prezydenta Marcina Krupy, który rządzi stolicą woj. śląskiego drugą kadencję. Na nagrody w ciągu trzech lat samorząd przeznaczył łącznie milion złotych.

"Zamiast węgla teraz w Katowicach wydobywamy innowacje"

"Co roku przy okazji kolejnych edycji konkursu podkreślam, że nawiązując do naszej przemysłowej tradycji, zamiast węgla teraz w Katowicach wydobywamy innowacje. W poprzednich dwóch edycjach przez naszą inicjatywę przewinęło się ponad 80 projektów realizowanych i wdrażanych przez katowiczan" - wskazał, cytowany w piątkowej informacji miasta, prezydent Krupa.

"Zachęcam wszystkich innowatorów z naszego miasta do udziału w katowickiej Kopalni Startupów. Przykłady dotychczasowych laureatów pokazują, że jest to szansa na duży rozwój" - ocenił samorządowiec.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Rusza nabór wniosków w trzeciej edycji konkursu Kopalnia Startupów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA