×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Rusza kolejna edycja programu mentoringowego Sebastiana Kulczyka

 • jk
 • 16 maj 2022 15:16

Ruszyła kolejna edycja programu mentoringowego Sebastiana Kulczyka dla startupów InCredibles. Najlepsi będą mogli skorzystać z bezpłatnych, szytych na miarę warsztatów, indywidualnych konsultacji z ekspertami, inwestorami oraz z udziału w międzynarodowych konferencjach.

Rusza kolejna edycja programu mentoringowego Sebastiana Kulczyka
Sebastian Kulczyk już od pięciu lat wspiera i promuje najlepsze polskie startupy (Fot. mat. pras.)
REKLAMA
 • InCredibles to, jak deklarują jego twórcy, najszybciej rozwijający się i najbardziej rozbudowany merytorycznie program budowy kompetencji dla startupów w Polsce.
 • Jako pierwsze do VI edycji programu zakwalifikowały się trzy spółki (z docelowych dziesięciu) – finaliści konkursu Startup Challenge: Doctor.One, The TrueGreen oraz OMNIAZ.
 • Partnerami szóstej edycji Incredible Academy są serwisy WNP.pl i PulsHR.pl.

Sebastian Kulczyk już od pięciu lat wspiera i promuje najlepsze polskie startupy poprzez projekt InCredibles. To, jak deklarują twórcy projektu, najszybciej rozwijający się i najbardziej rozbudowany merytorycznie program budowy kompetencji dla startupów w Polsce. To kilka miesięcy bezpłatnego wsparcia przez polskich i zagranicznych mentorów - uznanych founderów, inwestorów, doradców i specjalistów z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, strategii, komunikacji, finansowania i HR.

- Dzielimy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale też sprawdzonymi kontaktami. Skutecznie łączymy InCredibles z inwestorami, klientami i kontrahentami. W ciągu kilku lat stworzyliśmy sieć mentorów, centrów kompetencji, organizacji branżowych i funduszy venture capital, która stała się unikalną platformą wsparcia, rozwoju oraz inspiracji młodych liderów przedsiębiorczości. I jak co roku, stawiamy na odpowiedzialnych, takich, którym nie jest wszystko jedno jak, i z kim robią biznes – mówi Sebastian Kulczyk, pomysłodawca InCredibles.

Do tegorocznej edycji dołączają kolejni mentorzy oraz partnerzy, a wśród nich m.in. AWS, EY, My Company, Tech To the Rescue, Startup House, The Heart.

VI edycja programu

Jako pierwsze do VI edycji programu zakwalifikowały się trzy innowacyjne spółki – zwycięzcy konkursu Startup Challenge 2022 zorganizowanego w ramach European Tech and Start-up Days w Katowicach - Doctor.One, The TrueGreen oraz OMNIAZ. Spółki zostały wyłonione  w dwuetapowym procesie selekcji – spośród piątki finalistów Startup Challenge. Ostatecznego wyboru dokonało jury składające się z przedstawicieli regionalnych organizacji partnerskich z Wrocławia, Łodzi, Gdańska i Puław.

Pozostali finaliści InCredibles VI (łącznie 10 spółek) zostaną wyłonieni w trwających już konkursach: „Orzeł Innowacji” (Rzeczpospolita), „Zagraj o mentoring” (wrocławski inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości), MeetUp Day (Platforma Startowa - Wschodni Akcelerator Biznesu), „Hej StartUP!” (Gdański Inkubator Przedsiębiorczości - Starter), Mam Pomysł na Startup (Łódzki Inkubator Przedsiębiorczości), Carpathian Startup Fest (Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA) oraz rankingu „25 najlepszych polskich startupów” (miesięcznika My Company).

Oni zyskali dzięki InCredibles

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (4)

Do artykułu: Rusza kolejna edycja programu mentoringowego Sebastiana Kulczyka

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • Kier 2022-05-26 18:19:25

  według mnie to szansa i tyle, kto chce skorzysta. Kulczyk robi dobrą robotę!

 • sieku 2022-05-19 11:59:28

  Kulczyk daje szansę najlepszym żeby zaistnieć. Ja to szanuję

 • gazda z Murzasichla 2022-05-16 17:54:30

  Pycha kroczy przed upadkiem.

 • cebuliarder forbes 500+ 2022-05-16 17:23:01

  Program pierwszych zajęć: "Jak odziedziczyć po ojcu miliardy zarobione na palowskich układach" xD

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA