Prologis zapoluje na start-upy

Prologis ogłosił nawiązanie strategicznego partnerstwa z Plug and Play, globalnym ekosystemem dla start-upów i funduszem venture capital, specjalizującym się w rozwijaniu start-upów technologicznych znajdujących się we wczesnej fazie realizacji dla obszaru łańcucha dostaw i logistyki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Prologis zapoluje na start-upy

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

3 lip 2017 16:02


W ramach tej współpracy Prologis zapewni doradztwo i powierzchnię w swoich obiektach dystrybucyjnych dla wybranej grupy start-upów uczestniczących w programie akceleracyjnym Plug and Play, stworzonym dla pilotowania nowych technologii. Tym samym Prologis dołącza do grupy partnerów Plug and Play, do której należą między innymi DHL, Maersk, Panasonic, Hitachi, Mann+Hummel, CMA CGA, Daimler, Deutsche Bahn, Swiss Post, BASF, Union Pacific Railroad oraz Ericsson.

- Przy opracowywaniu technologii nowej generacji dla łańcucha dostaw Prologis będzie współpracować z start-upami i liderami rynku, z których wielu jest naszymi klientami - powiedział William O’Donnell, Senior Vice President Prologis.

- Koncentrujemy się na usprawnianiu procesów, aby jeszcze lepiej wspierać naszych klientów i podejmujemy działania w kierunku rozwoju obiektów logistycznych przyszłości. Nasze podejście jest widoczne zarówno w najnowocześniejszych rozwiązaniach Prologis jak kolektory słoneczne i instalacje oświetleniowe, oraz w nowych projektach jak obiekty wielokondygnacyjne. Chcemy odkrywać i łączyć ze sobą nowe możliwości, w tym zaawansowaną analitykę, koncepcję IoT (Internet of Things) oraz inne innowacje w obszarze łańcucha dostaw - dodał.

Czytaj więcej tutaj. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.