×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Polska firma w finale eurowizji dla start-upów

  • Bartosz Dyląg
    bad
  • 30 lis 2017 10:31

SEEDiA, producent inteligentnych ławek solarnych, to pierwszy polski finalista w międzynarodowym konkursie Ideas From Europe, który odbywa się w stolicy Estonii. W Tallinie Polskę reprezentował Artur Racicki, współzałożyciel firmy SEEDiA. Wielki finał już w przyszłym roku. Polskiemu start-upowi swojego wsparcia udzieliło Ministerstwo Rozwoju.

Polska firma w finale eurowizji dla start-upów
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Ideas From Europe to wyjątkowy konkurs, w którym oceniane są idee najlepszych start-upów z 28 krajów Europy. Jedną z trzech wyznaczonych ścieżek wartości konkursu (obok spersonalizowanej diagnostyki i spersonalizowanej medycyny) jest energia odnawialna, która jest domeną marki SEEDiA. Każdy z uczestników konkursu prezentuje swoje idee podczas trzyminutowego wystąpienia, a następnie odpowiada na pytania członków jury, w skład którego wchodzą eksperci reprezentujący różne dziedziny życia.

Artur Racicki, współzałożyciel firmy SEEDiA zaprezentował nowatorską markę SEEDiA, która produkuje w Polsce  inteligentne ławki solarne, które wpisują się w filozofię smart cities. Decyzją jurorów SEEDiA weszła do ścisłego finału obok firm reprezentujących osiem innych krajów (Belgii, Danii, Niemiec, Irlandii, Luksemburga, Holandii, Portugalii i Finlandii).

- Jesteśmy dumni, że to właśnie my jako pierwszy start-up z Polski przecieramy szlaki na Ideas From Europe. Dla nas jako firmy z misją to szczególnie istotne, bo w tym konkursie bierze się pod uwagę pozabiznesowe kryteria, idee i rozwiązania, które służą społeczeństwu i przyczyniają się do realizacji globalnych wyzwań – mówi Artur Racicki.

Ostatnim etapem konkursu Ideas From Europe będzie wielki finał, który będzie miał miejsce 28 kwietnia w Hadze.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Polska firma w finale eurowizji dla start-upów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA