PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Oferują wsparcie psychologiczne, dostali wsparcie na rozwój

  • km
  • 8 lip 2022 15:51

HH24, spółka będąca właścicielem platformy wsparcia psychologicznego Helping Hand, pozyskała w kolejnej rundzie inwestycyjnej ponad 3,9 mln złotych. Środki zostaną przeznaczone na wprowadzenie nowej wersji technologicznej platformy, a także na dalszy rozwój narzędzi terapeutycznych i rozbudowę treści. Firma planuje również powiększenie zespołu zarządzającego.

Oferują wsparcie psychologiczne, dostali wsparcie na rozwój
Firma HH24 stworzyła program psychoedukacyjny dla managerów związany z profilaktyką ochrony zdrowia psychicznego pracowników (fot. Johny Cohen/Unsplash)
REKLAMA

W zakończonej właśnie rundzie finansowania Helping Hand pozyskał ponad 3,9 mln złotych m.in. na rozwój produktu w sferze technologicznej  oraz rozbudowę treści w języku polskim i angielskim, a także powiększenie zespołu.

- Nie ma wątpliwości, że pogarszający się stan zdrowia psychicznego społeczeństwa wymaga łatwo dostępnych oraz przystępnych cenowo narzędzi psychoedukacyjnych i programów terapeutycznych. Dlatego też w Helping Hand, dzięki wykorzystaniu nowych technologii, osoby potrzebujące wsparcia mogą je uzyskać drogą online, w pełni anonimowo i całodobowo – czyli w dowolnym miejscu i o dowolnej porze - wyjaśnia Mariusz Kozłowski, współzałożyciel Helping Hand oraz prezes HH24.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pierwsze sześć miesięcy 2022 roku to dla platformy czas intensywnego rozwoju produktowego. Platforma działa w 3 językach - polskim, angielskim i ukraińskim. Firma stworzyła także autorski program psychoedukacyjny dla managerów, którego celem jest podniesienie świadomości w zakresie profilaktyki związanej z ochroną zdrowia psychicznego pracowników.

W lutym, z uwagi na wojnę w Ukrainie, uruchomiła również bezpłatną pomoc psychologiczną dla wszystkich dotkniętych tym kryzysem.

- W Helping Hand koncentrujemy się przede wszystkim na psychoedukacji i profilaktyce zdrowia psychicznego. Pracujemy z ponad 100 najwyższej klasy ekspertami krajowymi i zagranicznymi - psychologami, psychoterapeutami i trenerami. Zapewniamy firmom kompleksowy program, którego celem jest polepszenie komfortu życia ich pracowników m.in. poprzez poprawę relacji społecznych i funkcjonowanie w rodzinie czy związkach, jak również pomagamy w walce z depresją, uzależnieniami czy wypaleniem zawodowym. Dostęp do naszych programów profilaktycznych, o bardzo szerokim zakresie, daje więc możliwość dostarczenia wsparcia odpowiadającego na indywidualne potrzeby każdego człowieka - dodała Aleksandra Tokarewicz, dyrektor ds. produktu i sprzedaży w Helping Hand.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Oferują wsparcie psychologiczne, dostali wsparcie na rozwój

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA