×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Globalny startup – warszawski sposób na wsparcie najlepszych firm

  • Autor: pt
  • 26 wrz 2017 21:49

Miejski program akceleracyjny Startup Hub Warsaw’17 wziął pod skrzydła 60 firm wybranych spośród przeszło 350 zgłoszeń z całego świata. 30 najlepszych zespołów rozpoczyna rywalizację o uwagę inwestorów i nagrody o łącznej wartości 100 tys. zł.

Globalny startup – warszawski sposób na wsparcie najlepszych firm
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

• Warszawa przez całą jesień będzie miejscem rozwoju najlepszych projektów.

• Dla każdej firmy zostanie opracowany indywidualny plan rozwoju oraz pryncypia promocji.

• W grudniu wszyscy uczestnicy spotkają się po raz ostatni w formule akceleracji, żeby powalczyć o nagrody pieniężne i uznanie inwestorów.

 W ramach finansowanego przez Warszawę, a realizowanego przez fundację Startup Hub Poland programu akceleracyjnego Startup Hub Warsaw’17, w pierwszej fazie projektu wspartych zostało ponad 60 twórców technologii ICT oraz przedsiębiorców branż kreatywnych.

 W sierpniu odwiedzili oni najbardziej reprezentatywne lokalizacje miasta i skorzystali z ponad 70 godzin spotkań i szkoleń autorstwa inwestorów, brokerów technologii, trenerów wystąpień publicznych, prawników, rzeczników patentowych oraz liderów warszawskiej sceny technologicznej i kreatywnej.

Teraz 30 zespołów czeka kilka miesięcy intensywnej pracy z najlepszymi mentorami sceny startupowej. Dodatkowo w ramach realizowanej fazy mentoringowej dla każdej firmy zostanie opracowany indywidualny plan rozwoju oraz pryncypia promocji.

 - W programie akceleracyjnym nie tylko chodzi o wygraną, ale również o sprawdzenie zaawansowania swojego biznesu, jego przygotowania, co można wzbogacić oraz jak go wycenić. Jesteśmy przekonani, że to właśnie społeczność innowatorów czyni Warszawę najlepszym ekosystemem startupowym w tej części Europy - podkreśla Michał Olszewski, wiceprezydent Warszawy.

Dwa żywioły

Tegoroczny program akceleracyjny Startup Hub Warsaw (SHW’17) łączy dwa żywioły: z jednej strony świat inżynierów i technologów zajmujących się cyberbezpieczeństwem, botami, rozszerzoną rzeczywistością, grami i sztuczną inteligencją, z drugiej – świat nowoczesnego designu, wzornictwa i fashion-techu.

  - Każde miejsce, które aspiruje do bycia hubem innowacji, musi umieć łączyć ludzi z różnymi doświadczeniami, zdolnościami, mistrzów różnych specjalizacji - mówi Maciek Sadowski, CEO Startup Hub Poland i dodaje:

- Ekosystemy w swojej wartości rosną falami. Dużą koncentrację innowacyjnego biznesu osiągniemy tylko poprzez przyciąganie do nas i eksponowanie najlepszych talentów i firm we wczesnej fazie.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Globalny startup – warszawski sposób na wsparcie najlepszych firm

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA