PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

European Start-up Days, czyli innowacyjny "Spodek" w Katowicach

Podczas European Start-up Days 2017 Beta Bio Technology, Sky Tronic, Waterless i inne nowatorskie, innowacyjne pomysły na biznes zaprezentują się w Spodku w Katowicach. Co można będzie zobaczyć? Bezwodną myjnię samochodową, inteligentny kosz na śmieci, czy też interaktywną podłogę. 11 i 12 maja serce przedsiębiorczości będzie biło na Górnym Śląsku.

European Start-up Days, czyli innowacyjny "Spodek" w Katowicach
W Katowicach po raz drugi odbędzie się EDS. Event jest imprezą towarzyszącą Europejskiego Kongresu Gospodarczego. (fot.:ESD/estartupdays.eu)
REKLAMA

• W ramach European Start-up Days 2017 odbędą się prezentacje firm i ich nowatorskich pomysłów na usprawnienie różnych przemysłów - medycyny, lotów bezzałogowych, a nawet mycia samochodu.

• Imprezie towarzyszyć będą też prelekcje o różnych aspektach start-upowego życia. Jednym z tematów będzie skalowanie biznesu na świat.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

• European Start-up Days 2017 odbywają się w Katowicach 11 i 12 maja.

W hali widowiskowo-sportowej Spodek, w centrum Katowic odbędą się europejskie dni dla start-upów. To druga edycja imprezy towarzyszącej Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu (ECC 2017). W czasie jej trwania zobaczymy ponad 100 pomysłów na biznes.

European Start-up Days (ESD) gromadzą młodą, innowacyjną przedsiębiorczość w Katowicach z naciskiem na możliwość przedstawienia swojego pomysłu szerszemu gronu odbiorców. Dwa dni będą wypełnione serią paneli i spotkań, w których każdy znajdzie coś ciekawego a może nawet pozyska fundusze na rozwijanie swojego pomysłu.

Start-up Challenge

Do udziału w tegorocznej edycji konkursu Start-up Challenge zgłosiło się blisko 200 start-upów. Jury
wyłoniło 100 najciekawszych, które zaprezentują się w Scale-up Alley - dedykowanej biznesowym  wizjonerom przestrzeni katowickiego Spodka.

Jury już doceniło innowacyjne na skalę światową rozwiązanie firmy Beta Bio Technology. Polega ono na pozyskiwaniu wysoko oczyszczonego beta-glukanu białka i błonnika z owsa.

Zaprezentuje się także Sky Tronic. Firma, która pracuje nad technologią produkcji bezzałogowych statków powietrznych sterowanych za pomocą systemu wykorzystującego elementy
sztucznej inteligencji - logikę rozmytą (FLC).

Przed uczestnikami European Start-up Days zostanie zaprezentowana również ekologiczna, bezwodna, mobilna myjnia samochodowa - Waterless.

W Scale-up Alley będzie można ponadto porozmawiać z twórcami: edukacyjnej aplikacji dla dzieci  chorych na cukrzycę; inteligentnej kamery ratującej życie i zdrowie koni; słuchawek VR z funkcją  odczuwania zapachów; systemu przesyłania faktur VAT metodą B2B.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: European Start-up Days, czyli innowacyjny "Spodek" w Katowicach

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA