×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Duże firmy coraz częściej podejmują współpracę ze start-upami

- Start-upy mogą bardzo dużo wnieść do dużej organizacji, mogą ją zmienić, a przez to mieć wpływ na całą branżę. Jest to zatem bardzo korzystne i ważne dla obu stron. Jednak nie jest to łatwa współpraca - mówi Bogusława Mazurek, dyrektor w Crido.

 Duże firmy coraz częściej podejmują współpracę ze start-upami
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Czy duzi gracze branży spożywczej chcą lub będą podejmować współpracę ze start-upami? Co może dać gigantowi współpraca ze start-upem?

Duże firmy coraz częściej podejmują współpracę ze start-upami, jednak nie wszystkie korporacje są przygotowane do takiego działania. To zależy od wielu czynników, na przykład od tego czy duża firma ma wpisane w swoją strategię rozwoju działania związane z rozwojem innowacji w różnorodnej formule.

Trzeba jednak zauważyć, że współpraca na linii korporacja – start-up nie zawsze jest łatwa. Wynika to z tego, że obie strony są zupełnie inne i opierają się na innym modelu operacyjnym. Muszą się więc dostosować i wykazać sporo chęci i otwartości, aby ta współpraca rozwijała się w dobrym kierunku. Start-upy są zazwyczaj bardziej elastyczne, otwarte na zmiany i proponowanie rozwiązań. W dużych firmach wygląda to zupełnie inaczej - potrzebne jest odpowiednie przygotowanie – struktury operacyjnej czy zespołu do pracy w zupełnie nowych warunkach.

Mimo wszystko duże firmy coraz częściej decydują się na taką współpracę, która jest dla nich bardzo cennym doświadczeniem. Start-upy mogą bardzo dużo wnieść do organizacji, mogą ją zmienić, a przez to mieć wpływ na całą branżę. Jest to zatem bardzo korzystne i ważne dla obu stron.

Więcej zobacz tutaj

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Duże firmy coraz częściej podejmują współpracę ze start-upami
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA