×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

BGŻ BNP Paribas czeka na startupy oferujące rozwiązania dla HR

  • Agnieszka Widera-Ciochoń
    aw
  • 16 paź 2017 11:09

Po wejściu w startupy z branży agrotech BGŻ BNP Paribas szuka kolejnych młodych firm, które mogą dostarczyć firmie ciekawe rozwiązania, tym razem z zakresu HR management – zarządzania zasobami ludzkimi. Czas na zgłoszenia mija 20 października.

 BGŻ BNP Paribas czeka na startupy oferujące rozwiązania dla HR
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Tak jak w przypadku startupów z sektora agro, tak w przypadku HR bank poszukuje zespołów, które już mogą pochwalić się pierwszymi wdrożeniami.

Jakie technologie interesują bank?

– Tematów jest wiele. Szczególnie interesują nas rozwiązania wspierające rozwój kariery (narzędzia do budowania ścieżek kariery czy aplikowania do pracy, ale również takie, które mogą być wykorzystane w programach rozwojowych) oraz zarządzanie zmianą (narzędzia do badań m.in. jakości współpracy i satysfakcji klienta wewnętrznego) – mówi Mariola Kalisz, dyrektor zarządzający pionu zarządzania rozwojem, karierą i zmianą w BGŻ BNP Paribas.

– Jesteśmy ciekawi i otwarci na nowe rozwiązania. Uważnie śledzimy najnowsze trendy rynkowe i rozwiązania stosowane w firmach zatrudniających tysiące pracowników, takie jak aplikacje do monitorowania czasu pracy dostępne na urządzeniach mobilnych, systemy skanowania i przechowywania dokumentów czy elektroniczne teczki personalne z systemem rozpoznawaniem tekstu w dokumencie – dodaje Anna Krupińska, dyrektor departamentu administracji personalnej.

Eksperci z banku chętnie przyjrzą się nowościom z zakresu Compensation & Benefits, tj. narzędziom do monitoringu budżetów, platformom z interfejsem do systemów posiadających gotowe i skonfigurowane raporty zarządcze.

Istotne dla banku będą również narzędzia do generowania raportów i prezentacji trendów oraz wskaźników z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi oraz narzędzia do budowania uzasadnienia biznesowego projektów.

Najpierw pilotaż, potem współpraca

Wybrane firmy zostaną zaproszone na spotkanie zaplanowane na 26 października w Warszawie. Te, które przedstawią najbardziej interesujące rozwiązania, mają szansę na nawiązanie współpracy z Bankiem BGŻ BNP Paribas – najpierw w ramach pilotażu, podczas którego proponowane rozwiązania zostaną przetestowane w specjalnie przygotowanym do tego środowisku. Najlepsze mają szansę na wdrożenie.

– Nie chcemy być inwestorem. Chcemy być klientem prężnie rozwijających się młodych firm technologicznych. O relacje na linii bank-startupy zadba nasz zespół, który tworzą zarówno ludzie wywodzący się ze środowiska startupowego, jak i osoby doświadczone w tak dużych organizacjach, jak bank BGŻ BNP Paribas. Dzięki takiemu połączeniu sił mamy pewność, że obie strony dobrze się rozumieją i relacja nie przepadnie w gąszczu procedur – mówi Piotr Widacki, dyrektor zarządzający w BGŻ BNP Paribas.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: BGŻ BNP Paribas czeka na startupy oferujące rozwiązania dla HR

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA