×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Wiosenna rekrutacja na specjalizacje już trwa. Lekarze mogą składać wnioski

  • Autor: aw/pap
  • 1 lut 2023 7:25

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego opublikowało listę wolnych miejsc specjalizacyjnych w poszczególnych województwach w wiosennej rekrutacji. Od środy ( 1 lutego) lekarze mogą składać wnioski w bieżącym postępowaniu.

Wiosenna rekrutacja na specjalizacje już trwa. Lekarze mogą składać wnioski
Ostateczne listy lekarzy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną niezwłocznie opublikowane w SMK i na stronie CMKP (fot.pixabay)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Dostępnych jest 4178 miejsc w trybie rezydenckim i 10 808 w pozarezydenckim.

Lista jednostek prowadzących szkolenie specjalizacyjne, w których są wolne miejsca w wiosennym postępowaniu specjalizacyjnym dostępna jest pod adresem https://www.cmkp.edu.pl/ksztalcenie/postepowania-kwalifikacyjne.

Lekarz może wskazać 15 wariantów wyboru. nN tym nie koniec

Wniosek należy złożyć od 1 do 28 lutego 2023 r. Lekarz może wskazać 15 wariantów wyboru. W każdym wariancie należy wskazać dziedzinę, województwo i tryb odbywania specjalizacji. Do każdego wariantu wyboru lekarz może wskazać w preferowanej kolejności nie więcej niż trzy jednostki.

Ocena formalna wniosków, przyporządkowanie procentowej liczby punktów oraz potwierdzanie poprawności danych zawartych we wniosku, nastąpi w od 1 do 31 marca.

Potem wniosek będzie udostępniony lekarzowi za pomocą Systemu Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK). Lekarz może zgłosić zastrzeżenia co do danych zawartych we wniosku w terminie dwóch dni od udostępnienia w SMK.

Publikacja list rankingowych nastąpi w SMK w ciągu 7 dni od zakończenia oceny formalnej wszystkich wniosków, tzn. do 7 kwietnia br.

W terminie 10 dni od dnia publikacji list rankingowych lekarz musi potwierdzić - za pomocą SMK - przyjęcie wskazanego miejsca specjalizacyjnego. Brak potwierdzenia jest równoznaczny z odstąpieniem lekarza od postępowania konkursowego w pierwszym etapie i zwolnienie przyznanego miejsca specjalizacyjnego.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Wiosenna rekrutacja na specjalizacje już trwa. Lekarze mogą składać wnioski

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA