PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Jak zbudować zdrowe miejsce pracy?

Konferencja na temat profilaktyki chorób zakaźnych odbędzie się 27 września 2019 r. w Białymstoku – stolicy województwa, w którym mieszka co trzecia osoba chora na kleszczowe zapalenie mózgu, najczęstszą chorobę zawodową w grupie chorób zakaźnych w Polsce

Jak zbudować zdrowe miejsce pracy?
REKLAMA

O tym jak skutecznie wdrażać programy zdrowotne w firmie, w jakie działania inwestować oraz w jaki sposób przekonać pracownika do udziału w programach zdrowotnych, przedsiębiorcy porozmawiają na konferencji, która rozpocznie się w piątek 27 września br. o godzinie 11.30 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku.

Temat odpowiedzialności za zdrowie pracowników oraz profilaktyki chorób zakaźnych na przykładzie kleszczowego zapalenia mózgu poruszy dr n. med. mgr prawa Marta Rorat, st. Asystent Oddziału Zakaźnego, Klinicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

O tym jak dbać o zdrowie pracowników opowie dr n. med. Michał Brzeziński, ekspert projektu „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”, adiunkt w zakładzie Zdrowia i Medycyny Społecznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Podczas spotkania przewidziana jest debata, podczas której uczestnicy będą mogli wymienić się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami dotyczącymi profilaktyki w miejscach pracy oraz możliwość dyskusji na temat alternatywnych rozwiązań i działań w regionie.

Spotkanie zorganizowano w ramach ogólnopolskiego cyklu edukacyjnego „Zdrowie Człowiek Profilaktyka” wspólnie z Podlaskim Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Białymstoku oraz Izbą Przemysłowo-Handlową w Białymstoku. Patronat merytoryczny spotkania objęła Fundacja Aby Żyć, zajmująca się działalnością na rzecz zdrowia.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli pracodawców: zarządy, właścicieli, osoby zarządzające zasobami ludzkimi i mające wpływ na kształtowanie polityki zdrowotnej w firmach, przedsiębiorstwach, placówkach publicznych oraz jednostkach samorządu terytorialnego, personel medyczny. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Decyduje kolejność zgłoszeń mailowych pod adresem sekretariat@zdrowieczlowiekprofilaktyka.pl, telefonicznych pod numerem tel.: 731 000 658 lub za pośrednictwem strony internetowej www.zdrowieczlowiekprofilaktyka.pl.

Zapraszamy serdecznie!

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jak zbudować zdrowe miejsce pracy?

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA