iPhone zrujnował karierę dentyście z Newcastle

iPhone może wspierać pracę lekarzy dentystów. Jak jednak pokazuje przypadek stomatologa Daniela Stocka z Newcastle - może ją także zniszczyć.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

iPhone zrujnował karierę dentyście z Newcastle

PODZIEL SIĘ


Autor: Infodent24.pl

www.infodent24.pl

18 sie 2014 20:03


36-letni dentysta Daniel Stocks miał wielu pacjentów i równie dużo pacjentek, dla ośmiu z nich leczenie uzębienia nieoczekiwanie zamieniło się w koszmar.

- Korzystałam z toalety przeznaczonej dla pacjentów odwiedzających gabinet, w którym pracował Daniel Stocks. Nieoczekiwanie zauważyłam migające światełko wśród równo ułożonych ręczników, jakież było moje zdziwienie i przerażenie, gdy wyjęłam, nastawiony na nagrywanie obrazu, telefon komórkowy.

Zszokowana podzieliłam się tym odkryciem z Danielem Stocksem, który bagatelizował sprawę. Dopiero na drugi dzień po przeanalizowaniu sytuacji poinformowałam dentystę, że składam zawiadomienie na policję.

Stock wyraźnie chciał mnie od tego zamiaru odwieźć, zapewniał, że ktoś z pacjentów przez pomyłkę zapomniał sprzętu, pokazywał, że swój telefon ma przy sobie, ale szybko okazało się, że doktor kupił telefon poprzedniego wieczora, już po przejęciu komórki przez pacjentkę.

O tym jak zakończyła się sprawa amerykańskiego dentysty przeczytacie tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.