×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Gwiazdy rozrywki dziękują medykom za walkę z SARS-Cov-2

  • Autor: PAP/RAF
  • 19 kwi 2020 10:04

Lady Gaga, Celine Dion, Billie Eilish, Jennifer Lopez, Taylor Swift, Andrea Bocelli, Paul McCartney, Elton John, Stevie Wonder, Rolling Stones i inne gwiazdy dziękowali w sobotę (18 kwietnia) medykom walczącym z Covid-19. Dedykowali im koncert "One World: Together at Home".

Gwiazdy rozrywki dziękują medykom za walkę z SARS-Cov-2
Artyści dziękowali pracownikom służby zdrowia za ich wysiłki w zwalczaniu skutków SARS-Cov-2. (Fot. facebook.com/GLBLCTZN)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • - Jestem dzisiaj tak szczęśliwa, że stanowimy wspólnie jeden świat - mówiła Lady Gaga, wspominając o pracownikach medycznych ryzykujących życiem w walce z wirusem.
  • - Myślę o nich każdego dnia, modlę się za nich każdego dnia - przyznała.
  • - Powiedzmy naszym liderom, że potrzebujemy ich w celu wzmocnienia systemów opieki zdrowotnej na całym świecie, aby taki kryzys nigdy się nie powtórzył - apelował Paul McCartney.

Kuratorem imprezy transmitowanej do wielu krajów świata była Lady Gaga. Przygotowała program we współpracy z Światową Organizacją Zdrowia (WHO) oraz ruchem obywatelskim Global Citizen założonym, by położyć kres skrajnemu ubóstwu do roku 2030. Artyści występowali ze swoich domów.

Telewidzów zapewniono, że mogą odłożyć portfele, ponieważ inicjatorzy koncertu zdołali zgromadzić w dziele solidarności z tymi, którzy zmagają się z pandemią, 50 mln dolarów. Zachęcano natomiast wszystkich do przyłączenia się do batalii w roli woluntariuszy.

- Jestem dzisiaj tak szczęśliwa, że stanowimy wspólnie jeden świat - mówiła Lady Gaga, wspominając o pracownikach medycznych ryzykujących życiem w walce z wirusem.

- Myślę o nich każdego dnia, modlę się za nich każdego dnia - przyznała. Rozpoczęła koncert piosenką Nat King Cole'a "Smile".

Czytaj też: Airbnb zwalnia pracowników i rezygnuje z wakacyjnych staży

Paul McCartney przypomniał, że jego matka była pielęgniarką i miał okazję spotykać się i z jej środowiskiem. - Powiedzmy naszym liderom, że potrzebujemy ich w celu wzmocnienia systemów opieki zdrowotnej na całym świecie, aby taki kryzys nigdy się nie powtórzył - apelował. Zaśpiewał piosenkę "Lady Madonna".

- Koronawirus jest w kłopotach, gdy angażują się Beatlesi - żartował jeden z prezenterów zapowiadających program Jimmy Kimmel z telewizji ABC.

Słynny piłkarz David Beckham oraz Victoria Beckham przedstawili Eltona Johna, który zaśpiewał "I'm Still Standing".

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Gwiazdy rozrywki dziękują medykom za walkę z SARS-Cov-2

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA