3 i 4 marca 2022 roku odbędzie się VII Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zaplanowano 40 sesji, debat, wykładów i prezentacji. PulsHR.pl już teraz zaprasza na transmisję debaty inauguracyjnej.

- W poniedziałek 3 marca rusza VII Kongres Wyzwań Zdrowotnych. PulsHR.pl zaprasza wszystkich na transmisję debaty inauguracyjnej "Kluczowe wyzwania stojące przed polityką zdrowotną państwa", która startuje o 9.30.
- W tym roku program tegorocznego Kongresu nadal uwzględniać będzie zagadnienia dotyczące różnych aspektów epidemii COVID-19 i jej wpływu na system opieki zdrowotnej.
- Nie można jednak pominąć tych obszarów systemu ochrony zdrowia, na które wpływa konflikt na Ukrainie.
40 sesji, debat, wykładów i prezentacji - tak zapowiada się VII Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC 2022), który odbędzie się w dniach 3-4 marca 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego.
Już dziś zapraszamy na debatę inauguracyjną "Kluczowe wyzwania stojące przed polityką zdrowotną państwa", której transmisja będzie dostępna na PulsHR.pl o godz. 9.30.
Zmieniony program HCC
Program VII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych jest efektem prac Rady Programowej oraz konsultacji z zainteresowanymi środowiskami. Radę Programową tego wydarzenia tworzy grono kilkudziesięciu ekspertów, między innymi znakomitych klinicystów, menedżerów zarządzających szpitalami, przedstawicieli organizacji zrzeszających osoby profesjonalnie związane z ochroną zdrowia.
W tym roku program tegorocznego Kongresu nadal uwzględniać będzie zagadnienia dotyczące różnych aspektów epidemii COVID-19 i jej wpływu na system opieki zdrowotnej. Nie można jednak pominąć tych obszarów systemu ochrony zdrowia, na które wpływa konflikt na Ukrainie.
Od 24 lutego 2022 r., czyli dnia, w którym Rosja zaatakowała Ukrainę, polska ochrona zdrowia stanęła przed kolejnym, wyjątkowym sprawdzianem, jakim jest przyjmowaniem pacjentów zza wschodniej granicy. Cel pozostaje ten sam: chodzi o zapewnienie wydolności całego systemu opieki zdrowotnej w sytuacjach nadzwyczajnych.


KOMENTARZE (0)