PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

3 marca rusza Kongres Wyzwań Zdrowotnych. Zapraszamy na transmisję

3 i 4 marca 2022 roku odbędzie się VII Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zaplanowano 40 sesji, debat, wykładów i prezentacji. PulsHR.pl już teraz zaprasza na transmisję debaty inauguracyjnej.

3 marca rusza Kongres Wyzwań Zdrowotnych. Zapraszamy na transmisję
VII Kongres Wyzwań Zdrowotnych odbędzie się w MCK Katowice (Fot. PTWP)
REKLAMA
  • W poniedziałek 3 marca rusza VII Kongres Wyzwań Zdrowotnych. PulsHR.pl zaprasza wszystkich na transmisję debaty inauguracyjnej "Kluczowe wyzwania stojące przed polityką zdrowotną państwa", która startuje o 9.30.
  • W tym roku program tegorocznego Kongresu nadal uwzględniać będzie zagadnienia dotyczące różnych aspektów epidemii COVID-19 i jej wpływu na system opieki zdrowotnej.
  • Nie można jednak pominąć tych obszarów systemu ochrony zdrowia, na które wpływa konflikt na Ukrainie.

40 sesji, debat, wykładów i prezentacji - tak zapowiada się VII Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC 2022), który odbędzie się w dniach 3-4 marca 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego.

Już dziś zapraszamy na debatę inauguracyjną "Kluczowe wyzwania stojące przed polityką zdrowotną państwa", której transmisja będzie dostępna na PulsHR.pl o godz. 9.30.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zmieniony program HCC

Program VII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych jest efektem prac Rady Programowej oraz konsultacji z zainteresowanymi środowiskami. Radę Programową tego wydarzenia tworzy grono kilkudziesięciu ekspertów, między innymi znakomitych klinicystów, menedżerów zarządzających szpitalami, przedstawicieli organizacji zrzeszających osoby profesjonalnie związane z ochroną zdrowia.

W tym roku program tegorocznego Kongresu nadal uwzględniać będzie zagadnienia dotyczące różnych aspektów epidemii COVID-19 i jej wpływu na system opieki zdrowotnej. Nie można jednak pominąć tych obszarów systemu ochrony zdrowia, na które wpływa konflikt na Ukrainie.

Od 24 lutego 2022 r., czyli dnia, w którym Rosja zaatakowała Ukrainę, polska ochrona zdrowia stanęła przed kolejnym, wyjątkowym sprawdzianem, jakim jest przyjmowaniem pacjentów zza wschodniej granicy. Cel pozostaje ten sam: chodzi o zapewnienie wydolności całego systemu opieki zdrowotnej w sytuacjach nadzwyczajnych.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: 3 marca rusza Kongres Wyzwań Zdrowotnych. Zapraszamy na transmisję

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA