informacje z tematu: zmiany kadrowe | pulshr.pl https://www.pulshr.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Mariusz Mokrzycki w radzie nadzorczej TXM https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/mariusz-mokrzycki-w-radzie-nadzorczej-txm,67815.html Thu, 10 Oct 2019 09:47:59 +0100 Mikkel Noesgaard nowym szefem marketingu Play https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/mikkel-noesgaard-nowym-szefem-marketingu-play,67785.html Wed, 09 Oct 2019 09:00:27 +0100 Mikko Alava dyrektorem Centrum Doskonałości Nomaten https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/mikko-alava-dyrektorem-centrum-doskonalosci-nomaten,67784.html Wed, 09 Oct 2019 08:25:38 +0100 Włodzimierz Wlaźlak w zarządzie Lidl Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/wlodzimierz-wlazlak-w-zarzadzie-lidl-polska,67765.html https://pliki.pulshr.pl/i/08/02/42/080242_r2_620.jpg Tue, 08 Oct 2019 13:07:31 +0100 Stacy Ligas awansuje w strukturach KPMG w Polsce https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/stacy-ligas-awansuje-w-strukturach-kpmg-w-polsce,67663.html https://pliki.pulshr.pl/i/08/00/96/080096_r2_620.jpg Thu, 03 Oct 2019 16:29:41 +0100 Adam Kurowski przechodzi z SuperDrobu do QFG https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/adam-kurowski-przechodzi-z-superdrobu-do-qfg,66177.html https://pliki.pulshr.pl/i/07/78/89/077889_r2_620.jpg Tue, 06 Aug 2019 14:42:51 +0100 Magdalena Krępa zastępcą dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Mielcu https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/magdalena-krepa-zastepca-dyrektora-szpitala-specjalistycznego-w-mielcu,66125.html Mon, 05 Aug 2019 12:39:21 +0100 Jakub Macuga wchodzi do zarządu Dino https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/jakub-macuga-wchodzi-do-zarzadu-dino,63171.html Fri, 12 Apr 2019 15:58:56 +0100 Ruggero Semola nowym dyrektorem w Dayco https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/ruggero-semola-nowym-dyrektorem-w-dayco,63167.html https://pliki.pulshr.pl/i/07/37/55/073755_r2_620.jpg Fri, 12 Apr 2019 15:24:05 +0100 David Castañeda dyrektorem generalnym Elix Polymers https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/david-casta-eda-dyrektorem-generalnym-elix-polymers,63120.html https://pliki.pulshr.pl/i/07/36/91/073691_r2_620.jpg Thu, 11 Apr 2019 15:25:31 +0100 Damian Ziąber dyrektorem Biura Komunikacji Korporacyjnej Grupy PZU https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/damian-ziaber-dyrektorem-biura-komunikacji-korporacyjnej-grupy-pzu,63070.html https://pliki.pulshr.pl/i/07/35/95/073595_r2_620.jpg Wed, 10 Apr 2019 13:46:49 +0100 Charles Brand prezesem Tetra Pak na Europę i Azję Środkową https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/charles-brand-prezesem-tetra-pak-na-europe-i-azje-srodkowa,62962.html https://pliki.pulshr.pl/i/07/34/06/073406_r2_620.jpg Mon, 08 Apr 2019 11:37:47 +0100 Lidia Zagórska marketing managerem spółki Autenti https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/lidia-zagorska-marketing-managerem-spolki-autenti,61432.html https://pliki.pulshr.pl/i/07/13/70/071370_r2_620.jpg Fri, 15 Feb 2019 11:34:35 +0100 Piotr Wałdowski przeszedł z H&M do grupy OEX https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/piotr-waldowski-przeszedl-z-h-m-do-grupy-oex,61374.html https://pliki.pulshr.pl/i/07/13/18/071318_r2_620.jpg Wed, 13 Feb 2019 17:05:56 +0100