informacje z tematu: zmiany kadrowe | pulshr.pl https://www.pulshr.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Nastroje Polaków są zaskakująco pozytywne https://www.pulshr.pl/po-godzinach/nastroje-polakow-sa-zaskakujaco-pozytywne,89865.html https://pliki.pulshr.pl/i/09/13/46/091346_r2_620.jpg Mon, 16 May 2022 15:08:00 +0100 Krystian Kamyk i Marcin Okoński awansują w Kearney https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/krystian-kamyk-i-marcin-okonski-awansuja-w-kearney,88460.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/41/05/104105_r2_620.jpg Thu, 10 Mar 2022 15:59:00 +0100 Nowa dyrektor ESG w Colliers https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/nowa-dyrektor-esg-w-colliers,87791.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/33/95/103395_r2_620.jpg Wed, 09 Feb 2022 21:54:43 +0100 Dwóch kandydatów w konkursie na stanowisko wiceprezesa Taurona https://www.wnp.pl/finanse/dwoch-kandydatow-w-konkursie-na-stanowisko-wiceprezesa-taurona,528709.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/27/33/102733_r2_620.jpg Mon, 17 Jan 2022 22:24:58 +0100 Afrykanka może być najważniejszą osobą w handlu międzynarodowym https://www.pulshr.pl/po-godzinach/afrykanka-moze-byc-najwazniejsza-osoba-w-handlu-miedzynarodowym,79411.html https://pliki.pulshr.pl/i/09/47/44/094744_r2_620.jpg Mon, 08 Feb 2021 12:55:00 +0100 Dr Michał Chudzik awansuje w Medicover Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/dr-michal-chudzik-awansuje-w-medicover-polska,78674.html https://pliki.pulshr.pl/i/09/37/64/093764_r2_620.jpg Mon, 04 Jan 2021 11:43:25 +0100 Paweł Dębowski w Cornerstone Partners https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/pawel-debowski-w-cornerstone-partners,78112.html https://pliki.pulshr.pl/i/09/28/03/092803_r2_620.jpg Mon, 30 Nov 2020 10:03:00 +0100 Jerzy Gwizdała zrezygnował z funkcji rektora Uniwersytetu Gdańskiego https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/jerzy-gwizdala-zrezygnowal-z-funkcji-rektora-uniwersytetu-gdanskiego,76714.html https://pliki.pulshr.pl/i/09/10/15/091015_r2_620.jpg Mon, 28 Sep 2020 15:08:07 +0100 Katarzyna Komorowska dołączyła do PwC https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/katarzyna-komorowska-dolaczyla-do-pwc,76621.html https://pliki.pulshr.pl/i/09/08/96/090896_r2_620.jpg Thu, 24 Sep 2020 11:35:16 +0100 Marta Lewandowska-Wróż dyrektor HR w SuperDrob https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/marta-lewandowska-wroz-dyrektor-hr-w-superdrob,76373.html https://pliki.pulshr.pl/i/09/05/56/090556_r2_620.jpg Mon, 14 Sep 2020 12:14:59 +0100 Rafał Oprocha szefem zespołu CBRE w Krakowie https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/rafal-oprocha-szefem-zespolu-cbre-w-krakowie,75005.html https://pliki.pulshr.pl/i/08/88/33/088833_r2_620.jpg Thu, 09 Jul 2020 11:27:29 +0100 Piotr Markowski i Maciej Zengel w zarządzie NetWorkS! https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/piotr-markowski-i-maciej-zengel-w-zarzadzie-networks,74815.html Tue, 30 Jun 2020 14:29:00 +0100 Krzysztof Moczulski rzecznikiem LOT-u https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/krzysztof-moczulski-rzecznikiem-lot-u,74514.html https://pliki.pulshr.pl/i/08/82/26/088226_r2_620.jpg Tue, 16 Jun 2020 14:02:49 +0100 Beata Dróżdż prezesem firmy Forum https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/beata-drozdz-prezesem-firmy-forum,74475.html https://pliki.pulshr.pl/i/08/81/77/088177_r2_620.jpg Mon, 15 Jun 2020 09:54:42 +0100 Przekwalifikowanie w dobie pandemii. W tych branżach szukamy nowego zajęcia https://www.pulshr.pl/rekrutacja/przekwalifikowanie-w-dobie-pandemii-w-tych-branzach-szukamy-nowego-zajecia,74311.html https://pliki.pulshr.pl/i/08/79/72/087972_r2_620.jpg Mon, 08 Jun 2020 11:43:00 +0100 Prof. Ryszard Koziołek rektorem Uniwersytetu Śląskiego https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/prof-ryszard-koziolek-rektorem-uniwersytetu-slaskiego,74056.html https://pliki.pulshr.pl/i/08/76/34/087634_r2_620.jpg Thu, 28 May 2020 13:38:00 +0100 Pascal Daloz nowym dyrektorem ds. operacyjnych w Dassault Systèmes https://www.pulshr.pl/csr/pascal-daloz-nowym-dyrektorem-ds-operacyjnych-w-dassault-syst-mes,71974.html https://pliki.pulshr.pl/i/08/53/05/085305_r2_620.jpg Fri, 13 Mar 2020 13:05:00 +0100 Mariusz Mokrzycki w radzie nadzorczej TXM https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/mariusz-mokrzycki-w-radzie-nadzorczej-txm,67815.html Thu, 10 Oct 2019 09:47:59 +0100 Mikkel Noesgaard nowym szefem marketingu Play https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/mikkel-noesgaard-nowym-szefem-marketingu-play,67785.html Wed, 09 Oct 2019 09:00:27 +0100 Mikko Alava dyrektorem Centrum Doskonałości Nomaten https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/mikko-alava-dyrektorem-centrum-doskonalosci-nomaten,67784.html Wed, 09 Oct 2019 08:25:38 +0100