informacje z tematu: Cresa Polska | pulshr.pl https://www.pulshr.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Marta Kulik na czele działu HR firmy Cresa https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/marta-kulik-na-czele-dzialu-hr-firmy-cresa,73588.html https://pliki.pulshr.pl/i/08/70/47/087047_r2_620.jpg Mon, 11 May 2020 14:36:00 +0100 Dla biznesu home office to za mało. Biura będą zawsze potrzebne https://www.pulshr.pl/zarzadzanie/dla-biznesu-home-office-to-za-malo-biura-beda-zawsze-potrzebne,73422.html https://pliki.pulshr.pl/i/08/68/77/086877_r2_620.jpg Tue, 05 May 2020 20:55:28 +0100 Najemcy biurowi w Katowicach podążają za pracownikami https://www.pulshr.pl/zarzadzanie/najemcy-biurowi-w-katowicach-podazaja-za-pracownikami,71609.html https://pliki.pulshr.pl/i/08/48/82/084882_r2_620.jpg Sun, 01 Mar 2020 17:48:00 +0100 W warszawskich biurach coraz tłoczniej https://www.pulshr.pl/zarzadzanie/w-warszawskich-biurach-coraz-tloczniej,54671.html https://pliki.pulshr.pl/i/06/22/08/062208_r2_620.jpg Tue, 05 Jun 2018 18:24:19 +0100 Paweł Nowakowski dyrektorem w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/pawel-nowakowski-dyrektorem-w-cresa-polska,54595.html https://pliki.pulshr.pl/i/06/21/20/062120_r2_620.jpg Mon, 04 Jun 2018 11:47:00 +0100 Krzysztof Czekalski dyrektorem ds. technicznych w Cresa https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/krzysztof-czekalski-dyrektorem-ds-technicznych-w-cresa,50235.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/66/45/056645_r2_620.jpg Wed, 17 Jan 2018 06:52:00 +0100 Daria Kotarska dołączyła do Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/daria-kotarska-dolaczyla-do-cresa-polska,47889.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/33/85/053385_r2_620.jpg Tue, 17 Oct 2017 11:10:00 +0100 Katarzyna Bojanowicz nową dyrektor w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/katarzyna-bojanowicz-nowa-dyrektor-w-cresa-polska,47679.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/30/97/053097_r2_620.jpg Tue, 10 Oct 2017 11:52:00 +0100 Urszula Sobczyk i Arkadiusz Bielecki na czele działu wycen w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/urszula-sobczyk-i-arkadiusz-bielecki-na-czele-dzialu-wycen-w-cresa-polska,47128.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/23/43/052343_r2_620.jpg Wed, 20 Sep 2017 14:42:21 +0100 Bolesław Kołodziejczyk nowym dyrektorem w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/boleslaw-kolodziejczyk-nowym-dyrektorem-w-cresa-polska,46822.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/18/89/051889_r2_620.jpg Mon, 11 Sep 2017 10:11:00 +0100 Artur Sutor i Bartek Włodarski nowymi szefami w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/artur-sutor-i-bartek-wlodarski-nowymi-szefami-w-cresa-polska,46613.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/16/54/051654_r2_620.jpg Mon, 04 Sep 2017 11:15:00 +0100 Michał Śmietański członkiem zarządu i dyrektorem działu prawnego w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/michal-smietanski-czlonkiem-zarzadu-i-dyrektorem-dzialu-prawnego-w-cresa-polska,46166.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/10/65/051065_r2_620.jpg Wed, 16 Aug 2017 15:48:04 +0100 Iwona Skalska dyrektorem marketingu w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/iwona-skalska-dyrektorem-marketingu-w-cresa-polska,46010.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/08/52/050852_r2_620.jpg Tue, 08 Aug 2017 10:30:00 +0100