informacje z tematu: Cresa | pulshr.pl https://www.pulshr.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Agnieszka Giermakowska dyrektorem w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/agnieszka-giermakowska-dyrektorem-w-cresa-polska,85361.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/07/76/100776_r2_620.jpg Tue, 02 Nov 2021 10:17:00 +0100 Tod Lickerman dyrektorem zarządzającym firmie Cresa https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/tod-lickerman-dyrektorem-zarzadzajacym-firmie-cresa,79350.html https://pliki.pulshr.pl/i/09/46/78/094678_r2_620.jpg Thu, 04 Feb 2021 13:34:28 +0100 Paweł Nowakowski dyrektorem w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/pawel-nowakowski-dyrektorem-w-cresa-polska,54595.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/89/108489_r2_620.jpg Mon, 04 Jun 2018 11:47:00 +0100 Dolny Śląsk potrzebuje pracowników ze Wschodu https://www.pulshr.pl/rekrutacja/dolny-slask-potrzebuje-pracownikow-ze-wschodu,53533.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/68/108468_r2_620.jpg Fri, 27 Apr 2018 19:33:08 +0100 Marta Pyziak dyrektorem Cresa w Łodzi https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/marta-pyziak-dyrektorem-cresa-w-lodzi,52615.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/91/108491_r2_620.jpg Wed, 04 Apr 2018 08:43:00 +0100 Agnieszka Żygieło doradcą w Cresa https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/agnieszka-zygielo-doradca-w-cresa,51140.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/91/108491_r2_620.jpg Thu, 15 Feb 2018 15:54:50 +0100 Marcin Łukoszko w zespole Cresy https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/marcin-lukoszko-w-zespole-cresy,50566.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/89/108489_r2_620.jpg Fri, 26 Jan 2018 19:27:32 +0100 Krzysztof Czekalski dyrektorem ds. technicznych w Cresa https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/krzysztof-czekalski-dyrektorem-ds-technicznych-w-cresa,50235.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/91/108491_r2_620.jpg Wed, 17 Jan 2018 06:52:00 +0100 Magdalena Sadal dyrektorem Działu Doradztwa i Badań Rynkowych Branży Handlowej w Cresa https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/magdalena-sadal-dyrektorem-dzialu-doradztwa-i-badan-rynkowych-branzy-handlowej-w-cresa,48562.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/90/108490_r2_620.jpg Mon, 13 Nov 2017 20:28:56 +0100 Katarzyna Bojanowicz nową dyrektor w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/katarzyna-bojanowicz-nowa-dyrektor-w-cresa-polska,47679.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/92/108492_r2_620.jpg Tue, 10 Oct 2017 11:52:00 +0100 Artur Sutor i Bartek Włodarski nowymi szefami w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/artur-sutor-i-bartek-wlodarski-nowymi-szefami-w-cresa-polska,46613.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/90/108490_r2_620.jpg Mon, 04 Sep 2017 11:15:00 +0100 Jędrzej Suchowolec dołączył do Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/jedrzej-suchowolec-dolaczyl-do-cresa-polska,46288.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/91/108491_r2_620.jpg Tue, 22 Aug 2017 09:50:00 +0100 Iwona Skalska dyrektorem marketingu w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/iwona-skalska-dyrektorem-marketingu-w-cresa-polska,46010.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/92/108492_r2_620.jpg Tue, 08 Aug 2017 10:30:00 +0100 Szymon Łukasik dyrektorem w Cresa Polska https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/szymon-lukasik-dyrektorem-w-cresa-polska,45528.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/89/108489_r2_620.jpg Wed, 19 Jul 2017 12:38:19 +0100 Piotr Kaszyński będzie zarządzał biurem firmy Cresa w Polsce https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/piotr-kaszynski-bedzie-zarzadzal-biurem-firmy-cresa-w-polsce,45305.html https://pliki.pulshr.pl/i/10/84/91/108491_r2_620.jpg Tue, 11 Jul 2017 14:16:26 +0100