informacje z tematu: MLP Group | pulshr.pl https://www.pulshr.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Karol Kondrat Leasing Managerem w MLP Group https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/karol-kondrat-leasing-managerem-w-mlp-group,64412.html https://pliki.pulshr.pl/i/07/56/01/075601_r2_620.jpg Mon, 03 Jun 2019 13:11:56 +0100 Alexandru Mihai dołączył do MLP Group https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/alexandru-mihai-dolaczyl-do-mlp-group,62773.html https://pliki.pulshr.pl/i/07/31/53/073153_r2_620.jpg Tue, 02 Apr 2019 11:15:00 +0100 Daniel Nimrod w radzie nadzorczej MLP Group https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/daniel-nimrod-w-radzie-nadzorczej-mlp-group,49664.html Fri, 22 Dec 2017 16:55:28 +0100 Jakub Kaczorek dołącza do MLP Group https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/jakub-kaczorek-dolacza-do-mlp-group,48403.html Tue, 07 Nov 2017 13:19:00 +0100 Tomasz Pietrzak dołączył do MLP Group https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/tomasz-pietrzak-dolaczyl-do-mlp-group,42853.html https://pliki.pulshr.pl/i/04/64/17/046417_r2_620.jpg Mon, 03 Apr 2017 14:52:17 +0100 MLP: Agnieszka Góźdź i Piotr Krawczyk awansowali https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/mlp-agnieszka-gozdz-i-piotr-krawczyk-awansowali,41475.html https://pliki.pulshr.pl/i/04/45/08/044508_r2_620.jpg Tue, 14 Feb 2017 06:59:00 +0100 Radosław Krochta prezesem MLP Group https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/radoslaw-krochta-prezesem-mlp-group,34922.html https://pliki.pulshr.pl/i/03/56/35/035635_r2_620.jpg Fri, 10 Jun 2016 14:27:00 +0100 Shapiro, Krochta i Zabost w zarządzie MLP Group https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/shapiro-krochta-i-zabost-w-zarzadzie-mlp-group,27112.html https://pliki.pulshr.pl/i/02/47/62/024762_r2_620.jpg Wed, 01 Jul 2015 13:54:00 +0100