informacje z tematu: ATM | pulshr.pl https://www.pulshr.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Daniel Szcześniewski prezesem spółki ATM https://www.wnp.pl/tech/daniel-szczesniewski-nowym-prezesem-spolki-atm,342087_1_0_0.html Tue, 19 Mar 2019 14:45:28 +0100 Sławomir Koszołko nowym prezesem ATM https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/slawomir-koszolko-nowym-prezesem-atm,45134.html https://pliki.pulshr.pl/i/04/96/69/049669_r2_620.jpg Tue, 04 Jul 2017 13:44:00 +0100 Piotr Sieluk nowym prezesem ATM https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/piotr-sieluk-nowym-prezesem-atm,44266.html https://pliki.pulshr.pl/i/04/84/33/048433_r2_620.jpg Thu, 01 Jun 2017 12:40:00 +0100 Robert Zaklika dołączył do ATM https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/robert-zaklika-dolaczyl-do-atm,35802.html https://pliki.pulshr.pl/i/03/68/42/036842_r2_620.jpg Mon, 11 Jul 2016 14:55:00 +0100 Tomasz Galas wiceprezesem ATM https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/tomasz-galas-wiceprezesem-atm,35692.html https://pliki.pulshr.pl/i/03/67/00/036700_r2_620.jpg Wed, 06 Jul 2016 15:46:00 +0100 Dariusz Terlecki nowym prezesem ATM https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/dariusz-terlecki-nowym-prezesem-atm,29674.html Tue, 10 Nov 2015 09:46:00 +0100 Jacek Bykowski dyrektorem marketingu w ATM https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/jacek-bykowski-dyrektorem-marketingu-w-atm,29528.html https://pliki.pulshr.pl/i/02/81/19/028119_r2_620.jpg Wed, 04 Nov 2015 07:34:13 +0100 Tadeusz Czichon nowym prezesem ATM https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/tadeusz-czichon-nowym-prezesem-atm,22714.html https://pliki.pulshr.pl/i/01/86/21/018621_r2_620.jpg Fri, 07 Nov 2014 13:28:00 +0100 EEC: Możliwe, że przy cyfrowej taśmie zabraknie miejsca dla człowieka https://www.pulshr.pl/zarzadzanie/eec-mozliwe-ze-przy-cyfrowej-tasmie-zabraknie-miejsca-dla-czlowieka,19391.html https://pliki.pulshr.pl/i/01/41/98/014198_r2_620.jpg Fri, 16 May 2014 12:51:00 +0100 Większość menedżerów woli jasny podział obowiązków. Sposób Google`a to wyjątek? https://www.pulshr.pl/zarzadzanie/wiekszosc-menedzerow-woli-jasny-podzial-obowiazkow-sposob-google-a-to-wyjatek,19383.html https://pliki.pulshr.pl/i/01/41/93/014193_r2_620.jpg Thu, 15 May 2014 09:19:00 +0100