informacje z tematu: Savills | pulshr.pl https://www.pulshr.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Piotr Stańko i Piotr Ziąbrowski dołączyli do Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/piotr-stanko-i-piotr-ziabrowski-dolaczyli-do-savills,61949.html https://pliki.pulshr.pl/i/07/20/65/072065_r2_620.jpg Mon, 04 Mar 2019 17:58:00 +0100 Zmiany i awanse w Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/zmiany-i-awanse-w-savills,58753.html Fri, 09 Nov 2018 12:44:56 +0100 Agata Witkowska w szeregach Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/agata-witkowska-w-szeregach-savills,58092.html https://pliki.pulshr.pl/i/06/67/55/066755_r2_620.jpg Fri, 12 Oct 2018 20:38:42 +0100 Czas na nieoczywiste lokalizacje. Polska Wschodnia na celowniku BPO i SSC https://www.portalsamorzadowy.pl/praca/olsztyn-bialystok-lublin-i-rzeszow-na-celowniku-bpo-i-ssc,113271.html https://pliki.pulshr.pl/i/06/54/58/065458_r2_620.jpg Mon, 10 Sep 2018 20:55:00 +0100 Agnieszka Giermakowska i Wojciech Kołodziej dołączają do Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/agnieszka-giermakowska-i-wojciech-kolodziej-dolaczaja-do-savills,54345.html https://pliki.pulshr.pl/i/06/18/13/061813_r2_620.jpg Fri, 25 May 2018 13:05:00 +0100 Jakub Jędrys nowym dyrektorem Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/jakub-jedrys-nowym-dyrektorem-savills,54126.html https://pliki.pulshr.pl/i/06/15/00/061500_r2_620.jpg Fri, 18 May 2018 11:42:00 +0100 Paweł Towiański dołączył do Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/pawel-towianski-dolaczyl-do-savills,53382.html https://pliki.pulshr.pl/i/06/05/92/060592_r2_620.jpg Wed, 25 Apr 2018 07:37:00 +0100 Rafał Oprocha nowym dyrektorem w Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/rafal-oprocha-nowym-dyrektorem-w-savills,53227.html https://pliki.pulshr.pl/i/06/03/91/060391_r2_620.jpg Fri, 20 Apr 2018 10:30:00 +0100 Kierownik projektu potrzebny od zaraz https://www.pulshr.pl/rekrutacja/kierownik-projektu-potrzebny-od-zaraz,51901.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/87/79/058779_r2_620.jpg Mon, 12 Mar 2018 16:19:49 +0100 Tomasz Buras nowym dyrektorem w Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/tomasz-buras-nowym-dyrektorem-w-savills,51705.html Tue, 06 Mar 2018 08:29:00 +0100 Daniel Czarnecki na czele działu powierzchni biurowych w Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/daniel-czarnecki-na-czele-dzialu-powierzchni-biurowych-w-savills,51284.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/79/86/057986_r2_620.jpg Tue, 20 Feb 2018 16:34:21 +0100 Monika Janczewska-Leja nowym dyrektorem w Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/monika-janczewska-leja-nowym-dyrektorem-w-savills,51161.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/78/25/057825_r2_620.jpg Fri, 16 Feb 2018 06:44:00 +0100 Mark Ridley dyrektorem wykonawczym w Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/mark-ridley-dyrektorem-wykonawczym-w-savills,50236.html Wed, 17 Jan 2018 07:07:00 +0100 Bartłomiej Uszkur konsultantem w Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/bartlomiej-uszkur-konsultantem-w-savills,47898.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/33/95/053395_r2_620.jpg Tue, 17 Oct 2017 12:16:00 +0100 Wioletta Nowotnik i Przemysław Piórek dołączyli do Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/wioletta-nowotnik-i-przemyslaw-piorek-dolaczyli-do-savills,45405.html https://pliki.pulshr.pl/i/05/00/45/050045_r2_620.jpg Fri, 14 Jul 2017 12:05:00 +0100 Magdalena Jakubowska starszym menadżerem w Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/magdalena-jakubowska-starszym-menadzerem-w-savills,43970.html https://pliki.pulshr.pl/i/04/79/74/047974_r2_620.jpg Mon, 22 May 2017 11:50:00 +0100 Jak przyciągnąć pracownika? Wysoka pensja to nie wszystko. Liczy się także biuro i lokalizacja https://www.pulshr.pl/rekrutacja/jak-przyciagnac-pracownika-wysoka-pensja-to-nie-wszystko-liczy-sie-takze-biuro-i-lokalizacja,43920.html https://pliki.pulshr.pl/i/04/78/86/047886_r2_620.jpg Fri, 19 May 2017 12:08:00 +0100 Kinga Paździorko dyrektorem działu zasobów ludzkich w Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/kinga-pazdziorko-dyrektorem-dzialu-zasobow-ludzkich-w-savills,43209.html https://pliki.pulshr.pl/i/04/68/81/046881_r2_620.jpg Tue, 18 Apr 2017 16:06:59 +0100 Savills awansowała Dominika Reszetko i Macieja Sałatę https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/savills-awansowala-dominika-reszetko-i-macieja-salate,42980.html https://pliki.pulshr.pl/i/04/65/82/046582_r2_620.jpg Fri, 07 Apr 2017 07:43:00 +0100 Jan Zaworski nowym ekspertem od marketingu w Savills https://www.pulshr.pl/zmiany-kadrowe/jan-zaworski-nowym-ekspertem-od-marketingu-w-savills,42978.html https://pliki.pulshr.pl/i/04/65/81/046581_r2_620.jpg Fri, 07 Apr 2017 07:15:00 +0100