×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Carrefour: Komitet wykonawczy pomoże zrestrukturyzować grupę

Prezes grupy Carrefour Alexandre Bompard powołał Komitet Wykonawczy Grupy, który ma pomóc w lepszym zarządzaniu.

Carrefour: Komitet wykonawczy pomoże zrestrukturyzować grupę
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

• Prezes grupy Carrefour powołał Komitet Wykonawczy Grupy.

• W jego skład wchodzą zarówno obecni menadżerowie, jak i osoby z zewnątrz, o „nowych horyzontach, które uzupełniają zarząd wiedzą fachową”.

• Pierwszym zadaniem zespołu będzie określenie i wdrożenie planu przekształceń w grupie.

Utworzenie tego zespołu jest krokiem, który ma pomóc w lepszym zarządzaniu grupą – ocenia spółka. Pierwszym zadaniem zespołu będzie określenie i wdrożenie planu przekształceń w grupie.

Zespół liczy łącznie 14 członków, skupionych wokół osoby Alexandre Bompard. Pięć z nich odpowiedzialnych jest za poszczególne rynki i obszary geograficzne: Pascal Clouzard odpowiada za rynek francuski, a Guillaume de Colonges za rynki Północnej i Wschodniej Europy, w tym: Belgię, Polskę i Rumunię.

Pozostałe trzy osoby to: Thierry Garnier (rynek azjatycki, w tym Chiny i Tajwan), Noël Prioux (Ameryka Łacińska, w tym Brazylia i Argentyna) oraz Eric Uzan (Południowa Europa, w tym Hiszpania i Włochy).

Kolejne trzy osoby Komitetu Wykonawczego będą odpowiadać za różnego rodzaju funkcje w ramach grupy. Marie Cheval dołącza do zespołu jako dyrektor wykonawczy ds. klientów, usług i transformacji cyfrowej. Będzie ona w szczególności odpowiedzialna za Grupę i rynek Francji w zakresie cyfrowej transformacji, marketingu, e-commerce, danych, usług finansowych i usług handlowych.

Prezes Alexandre Bompard z prawej, poprzedni prezes Georges Plassat z lewej (fot.DlaHandlu)
Prezes Alexandre Bompard z prawej, poprzedni prezes Georges Plassat z lewej (fot.DlaHandlu)

Jacques Ehrmann to dyrektor wykonawczy ds. aktywów, rozwoju międzynarodowego i innowacji. Jest także prezesem firmy Carmila. Listę tych osób zamyka Gérard Lavinay, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży, dostaw i formatów, a także osoba odpowiedzialna za marki własne i łańcuch dostaw.

Kolejne pięć osób wchodzących w skład Komitetu Wykonawczego to ludzie piastujący różne funkcje w ramach korporacji. I tak Pierre-Jean Sivignon jest dyrektorem finansowym, Laurent Vallée sekretarzem generalnym, Jérôme Nanty dołączył do grupy i został mianowany dyrektorem zarządzającym zasobami ludzkimi dla całej grupy i rynku francuskiego.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Carrefour: Komitet wykonawczy pomoże zrestrukturyzować grupę

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA