Zespół Uselab dołącza do Deloitte

Do Deloitte Digital dołączył zespół kilkunastu pracowników Uselab, firmy oferującej usługi z zakresu user experience i customer experience.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zespół Uselab dołącza do Deloitte

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

30 cze 2016 11:09


Zaprojektowanie obsługi we wszystkich punktach kontaktu z marką to zadanie wymagające połączenia wiedzy i kompetencji zespołów składających się ze strategów, analityków biznesowych, UX designerów, service designerów, badaczy, grafików i technologów.

- Do Deloitte Digital dołącza blisko dwudziestoosobowy zespół najlepszych konsultantów specjalizujących się w experience strategy & design. Dzięki temu wzmocnieniu będziemy oferować naszym klientom niespotykane dotąd w Polsce i regionie Europy Środkowej połączenie komplementarnych usług z zakresu transformacji cyfrowej. Naszą ambicją jest prowadzenie innowacyjnych projektów i projektowanie rozwiązań światowej klasy, a ta transakcja zbliża nas do tego celu – mówi Zbigniew Szczerbetka, partner zarządzający CE Consulting Deloitte i Deloitte Digital CE.

Uselab istnieje od 2007 roku. Specjalizuje się w kanałach elektronicznych i ergonomii rozwiązań cyfrowych, ale również w analizie i projektowaniu usług wielokanałowych obejmujących wszystkie punkty styku klienta z marką.

Po dołączeniu do Deloitte Digital zespół Uselab będzie funkcjonował jako linia serwisowa i centrum kompetencyjne specjalizujące się w experience strategy & design, kierowane przez dotychczasowych właścicieli i zarządzających – Huberta Anyżewskiego i Wiesława Koteckiego - którzy obejmą stanowiska dyrektorów odpowiedzialnych za rozwój tego obszaru w regionie Europy Środkowej. 

– Konsekwentnie rozwijamy zespół pod dynamicznie rosnące oczekiwania klientów oraz liczbę projektów. Inwestujemy w ludzi i firmy, które uzupełniają nasze kompetencje o te najbardziej potrzebne na rynku. Już dzisiaj, dzięki tym akwizycjom i rekrutacjom, które uzupełniają nasze silne kompetencje strategiczne i technologiczne, jesteśmy w stanie oferować naszym klientom coraz pełniejsze portfolio usług – dodaje Zbigniew Szczerbetka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.