Zawodowe dojrzewanie w Biedronce

Do końca marca br. absolwenci studiów magisterskich oraz studenci ostatnich lat studiów mogą składać aplikację do Dojrzewalni Talentów - Programu Management Trainee w Jeronimo Martins Polska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zawodowe dojrzewanie w Biedronce

PODZIEL SIĘ


Autor: portalspozywczy.pl/pr

www.portalspozywczy.pl

26 mar 2013 9:24


Dojrzewalnia Talentów - Program Management Trainee to program rozwoju przygotowujący kandydatów do objęcia, w konsekwencji szybkiego rozwoju zawodowego, stanowisk menedżerskich w strukturach Grupy Jeronimo Martins, właściciela m.in. sklepów Biedronka i Hebe.

Celem trwającego 12 miesięcy programu jest jak najlepsze poznanie Jeronimo Martins i przygotowanie uczestników do realizacji różnorodnych zadań zawodowych. Uczestnicy programu szkolą się kolejno w kilku działach firmy, poznając specyfikę pracy na różnych stanowiskach w strukturach Jeronimo Martins, a później rozpoczynają indywidualne szkolenie specjalistyczne w docelowo wybranym dziale.

Program cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród potencjalnych stażystów: w 2012 roku zostało nadesłanych ponad 2,5 tys. aplikacji. Ostatecznie w ramach programu do końca czerwca 2013 r. staż ukończy ok. 20 kandydatów, w tym 5 osób, które trafiły do Jeronimo Martins w Portugalii.

Firma Jeronimo Martins Polska zachęca również do składania aplikacji do Owocnych Wakacji - Programu Praktyk Letnich. Jest on adresowany do osób zainteresowanych uzupełnieniem wiedzy akademickiej o rzeczywiste doświadczenia biznesowe. Do udziału w programie mogą zgłaszać się studenci już od pierwszego roku studiów, niezależnie od ich kierunku. Praktyki są płatne, a praktykanci mogą liczyć na pracę pod okiem opiekunów praktyk i na realizację samodzielnych projektów. W ubiegłym roku Owocne Wakacje - Program Praktyk Letnich skończyło prawie 50 osób.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.