Zawód: tester wrażeń. Rekrutacja trwa

CGB – założyciel serwisu www.wyjatkowyprezent.pl - sprzedającego vouchery na prezenty w formie przeżyć poszukuje osoby na stanowisko: tester wrażeń. "Jeżeli rozpiera Cię energia, nie boisz się tak ekstremalnych wyzwań jak skok ze spadochronem lub prowadzenie Ferrari, to jest to praca dla Ciebie!" – zachęcają rekruterzy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zawód: tester wrażeń. Rekrutacja trwa

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

21 sie 2013 16:11


Wyjątkowyprezent.pl wraz ze swoim partnerem, serwisem Praca.pl poszukuje osoby, której pracą będzie testowanie prezentów, będących w jej ofercie.

Nie ma znaczenia doświadczenie, czy wykształcenie. Poszukiwana jest osoba odważna, kreatywna, która nie boi się doświadczać nowych wrażeń i lubi wyzwania.

„Jeżeli lubisz tak ekstremalne rzeczy jak skok ze spadochronem lub prowadzenie Ferrari z prędkością 250 km/, ale także lubisz czasem odprężyć się w SPA lub skosztować czegoś w najlepszej restauracji, a dodatkowo potrafisz w ciekawy sposób opowiedzieć o swoich przeżyciach - to praca właśnie dla Ciebie!" - zachęcają rekruterzy.

„Poszukujemy osoby, która jest odważna, lubi nowe przeżycia, ma nieco wolnego czasu (głównie w weekendy) i chciałaby zostać najbardziej Wyjątkową osobą w Polsce. Możemy to zaoferować poprzez darmowe testy najpopularniejszych i najciekawszych prezentów. Nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia. Poszukujemy kreatywnych i odważnych ludzi, którzy lubią wyzwania. " - mówi Michał Kaleta, kierownik działu marketingu i produktu w Wyjątkowyprezent.pl.

Codzienne obowiązki

W ofercie Wyjątkowego Prezentu jest ponad 800 pomysłów na oryginalny prezent w formie przeżyć. Zadaniem pracownika będzie prowadzenie testów wybranych produktów z oferty firmy, w tym tak topowych, jak jazda super szybkimi autami sportowymi, strzelanie, czy nauka skręcania sushi. Z każdego przeżycia trzeba będzie stworzyć relację ze zdjęciami oraz filmem i podzielić się nimi na blogu.

Rekrutacja jest kilkuetapowa. Do 30 sierpnia br. należy wysłać swoje CV oraz krótki list motywacyjny. W nim trzeba przekonać, że jest się najlepszym kandydatem na testera wrażeń. Drugi etap polega na przygotowaniu niedługiej wizytówki filmowej na jeden z wybranych tematów.

Termin nadsyłania filmów mija 8 września br. Następnie spośród 10 najlepszych filmów to internauci wybiorą, ich zdaniem, najlepszego kandydata.

Filmy prezentujące kandydatury będą do obejrzenia na fanpage firmy pod adresem www.facebook.com/wyjatkowy oraz na stronie praca-marzen.com.pl. Głosy będzie można oddawać do 15 września br.

Osoba, która zostanie testerem wrażeń, rozpocznie pierwsze testy już pod koniec września br. Do przetestowania i przeżycia będzie 20 prezentów, w tym między innymi skok ze spadochronem czy jazda Ferrari.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.