×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Żabka otwiera centrum logistyczne. Trwa rekrutacja

  • jk
  • 17 cze 2022 10:39

Żabka Polska rozwija swoją sieć logistyczną, budując koło Radzymina pod Warszawą centrum logistyczne. Dzięki tej inwestycji pracę w regionie znajdzie ponad 600 osób - zatrudnionych bezpośrednio przez Żabkę lub we współpracujących z nią firmach.

Żabka otwiera centrum logistyczne. Trwa rekrutacja
Centrum logistyczne Żabki koło Radzymina pod Warszawą (Fot. mat. pras.)
REKLAMA
  • Łącznie w nowym centrum logistycznym Żabki pracę znajdzie ponad 600 osób, w tym ponad 200 osób zatrudnionych bezpośrednio przez firmę oraz 400 osób we współpracujących z siecią firmach.
  • Trwa rekrutacja specjalistów ds. strategii automatyki, automatyków, specjalistów ds. wsparcia logistyki, mechaników, operatorów utrzymania ruchu, koordynatorów obszarów magazynu, specjalistów ds. SAP i systemów magazynowych, specjalistów ds. ochrony, operatorów wózków widłowych oraz magazynierów.
  • Rekrutowani do firmy pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę oraz system wynagrodzeń uwzględniający premie, dodatki transportowe, wsparcie w dojazdach do i z pracy oraz premię wakacyjną.

Uruchomienie nowego centrum logistycznego o powierzchni ok. 60 000 metrów kwadratowych planowane jest na I kwartał 2023 r. Łącznie w nowym centrum pracę znajdzie ponad 600 osób, w tym ponad 200 osób zatrudnionych bezpośrednio przez Żabkę oraz 400 osób we współpracujących z siecią firmach. Dzięki temu Żabka wesprze rynek pracy w powiecie wołomińskim, w którym stopa bezrobocia sięga 7,5 proc. (dane na koniec marca 2022 r.).

Czytaj też: Żabka wesprze start-upy, które chcą pozytywnie wpływać na otoczenie

Szczyt prowadzonych rekrutacji, które wspiera Gi Group - jedna z największych na świecie firm świadczących usługi z zakresu rekrutacji i zatrudnienia, przypadnie na okres od czerwca do października 2022 r.

- Aktywnie uczestniczymy w rozwoju rynku pracy na Mazowszu, czego kolejnym dowodem jest nasza inwestycja koło Radzymina. Zatrudnienie w centrum będzie dla ponad 600 osób szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego związanego z codzienną pracą w nowoczesnym parku technologicznym w oparciu o rozwiązania najnowszej generacji – mówi Jolanta Bańczerowska, członkini zarządu ds. strategii personalnej w Żabka Polska.

Warunki zatrudnienia

Rekrutowani do firmy pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę oraz system wynagrodzeń uwzględniający premie, dodatki transportowe, wsparcie w dojazdach do i z pracy oraz premię wakacyjną. Będą mogli również korzystać z szerokiego wachlarza szkoleń oraz dodatkowych benefitów w postaci pakietu sportowego i medycznego, ubezpieczenia grupowego czy świątecznych upominków.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Żabka otwiera centrum logistyczne. Trwa rekrutacja
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA