×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Za polecenie pracownika można tam zarobić nawet kilka tysięcy złotych

 • Karolina Markowska
  KM
 • 23 lip 2019 11:08

Murapol uruchamia system dedykowany rekrutacji specjalistycznej kadry pracowniczej oparty o polecenia zewnętrze. W ten sposób spółka chce zwiększyć zatrudnienie w obszarze przygotowania inwestycji, realizacji i komercjalizacji.

Za polecenie pracownika można tam zarobić nawet kilka tysięcy złotych
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

W systemie poleceń wewnętrznych za rekomendację pracownika polecający otrzyma nagrodę pieniężną, w zależności od stanowiska wynoszącą nawet kilka tysięcy złotych. Podstawowym warunkiem jej otrzymania jest zatrudnienie kandydata, który aplikował na daną ofertę pracy poprzez unikalny link wygenerowany na stronie dedykowanej systemowi poleceń oraz przepracowanie przez niego minimum czasu określonego w zasadach programu.

- Wprowadzony przez nas model rekrutacji kandydatów to rozwinięcie wewnątrz firmowego systemu poleceń funkcjonującego w Grupie Murapol już od kilku miesięcy. Branża nieruchomości od kilku lat boryka się z trudnościami w zakresie pozyskiwania wykwalifikowanych kadr budowlanych. W Murapolu, szukając kompetentnych specjalistów, wykorzystujemy również metody wspierające tradycyjne formy rekrutacji - wyjaśnia Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol. 

Nagroda za polecenie pracownika wypłacona zostanie procentowo w półrocznym horyzoncie czasowym. 10 proc. jej wysokości zostanie wypłacona wraz z rozpoczęciem pracy przez poleconego kandydata.

Aktualnie w systemie poleceń dostępnych jest około 40 ofert pracy w niemal wszystkich lokalizacjach (Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Poznań, Bielsko-Biała, Warszawa), w których działa deweloper. Aktualnie rekrutacja prowadzona jest na stanowiska m.in.: architekta prowadzącego, asystenta architekta, projektanta instalacji sanitarnych, kierownika budowy, inżyniera budowy, inżyniera budowy ds. kontraktowania, kierownika kontraktu, doradcy klienta.

W przypadku każdej oferty pracy objętej systemem poleceń można aplikować samodzielnie na stanowisko lub kogoś zarekomendować.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (2)

Do artykułu: Za polecenie pracownika można tam zarobić nawet kilka tysięcy złotych
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • Joka 2019-07-23 15:25:23

  Fucken , corrupted country.

 • Ja 2019-07-23 15:08:26

  Czyli bez znajomości lipa? 😄

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA