×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Work Service uruchamia mobilną aplikację

  • PTWP - PulsHR
    KDS
  • 1 cze 2017 11:19

Firma Work Service stworzyła nową aplikację mobilną, która ułatwi połączenie odpowiedniego pracownika z pracodawcą. Rozwiązanie nie tylko pomoże znaleźć ofertę dostosowaną do potrzeb, ale ułatwi też załatwienie wszystkich formalności związanych z podjęciem pracy.

Work Service uruchamia mobilną aplikację
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

• Klienci Work Service będą mogli korzystać z wygodnej aplikacji na smartfon.

• Mobilna aplikacja ma nie tylko pomóc w szukaniu pracy czy pracownika. 

• Jej celem jest także cyfryzacja komunikacji między pracownikiem a firmą. 

Nim w Work Service zdecydowano się rozpocząć pracę nad nowym rozwiązaniem, przeprowadzono badania. Ich wyniki tylko utwierdziły w przekonaniu, że uruchomienie aplikacji mobilnej będzie trafionym pomysłem. Okazało się, że już 92 % pracowników tymczasowych aktywnie korzysta z Internetu, a aż 3/4 badanych posiada smartfony. Spośród nich niemal 85% korzysta z aplikacji mobilnych oferowanych przez rynek. Nie tylko po to, by przeglądać media społecznościowe czy dzielić się zdjęciami, ale też, by szybko i sprawnie dojechać do celu czy znaleźć połączenia kolejowe. Coraz częściej wykorzystują je także do poszukiwania pracy. I właśnie rozwiązanie Work Service ma być odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. 

- Stworzyliśmy własny system, które jest dopasowany do potrzeb zarówno kandydatów, pracowników, jak i pracodawców. Dzięki naszej aplikacji w prosty sposób można zyskać dostęp do różnorodnych ofert pracy tymczasowej, stałej i zagranicznej, a także na bieżąco zarządzać swoją karierą zawodową. Co więcej system sam je podpowiada - podkreśla Piotr Adamczyk, dyrektor działu IT w Work Service.

Przechwytywanie - work service.PNG
Przechwytywanie - work service.PNG

Jak podkreśla, aplikacja ma czytelny, przyjazny i intuicyjny interfejs. Po to, by również osoby na co dzień nie korzystające ze smartfonów, mogły poradzić sobie z jej obsługą. - Nasza aplikacja działa na terenie całej Polski, ale wkrótce planujemy dostosować ją również do zagranicznych systemów. Żeby z niej skorzystać wystarczy ściągnąć ją bezpłatnie ze sklepu GooglePlay – dodaje Adamczyk.

Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i tych, którzy już ją posiadają. Bowiem, jej celem jest nie tylko ułatwienie w znalezieniu odpowiedniego zajęcia, ale też cyfryzacja komunikacji między pracownikiem a firmą, obejmująca także wymianę dokumentów takich, jak np. paski płacowe czy potwierdzenie objęcia ubezpieczeniem RMUA.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Work Service uruchamia mobilną aplikację

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA