Wincor Nixdorf szuka pracowników w Szczecinie

Wincor Nixdorf, firma z branży informatycznej o globalnym zasięgu otworzy w Szczecinie oddział, który będzie częścią Międzynarodowego Centrum Obsługi Klienta.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wincor Nixdorf szuka pracowników w Szczecinie

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

1 mar 2016 13:58


Szczeciński oddział będzie drugim tego typu w Polsce (pierwszy zlokalizowany jest w Warszawie), a piątym na świecie (pozostałe zlokalizowane są w Meksyku, Malezji i Wenezueli). Docelowo w Szczecinie zatrudnionych zostanie ponad 300 pracowników, z których większość to specjaliści wsparcia technicznego znający języki obce – głównie niemiecki.

Dla chcących się zatrudnić firma zapewni między innymi kursy doszkalające czy dofinansowanie do studiów. Dodatkowo, w ramach wsparcia zatrudnionych, planowane są pakiety relokacyjne dla chętnych z całej Polski oraz dofinansowanie do dojazdów dla osób mieszkających w okolicach Szczecina.

Wincor Nixdorf to międzynarodowa firma informatyczna, dostarczająca rozwiązania technologiczne i usługi dla sektora bankowego oraz instytucji finansowych, sieci handlowych, logistyki przemysłowo-magazynowej, centrów rozliczeniowych, hoteli i gastronomii, stacji paliw, poczty i transportu pasażerskiego. Firma istnieje od ponad 60 lat na rynku międzynarodowym, a od 25 lat w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.