Warszawa. Łódź: T-Mobile szuka konsutantów ds. sprzedaży

6
Warszawa. Łódź: T-Mobile szuka konsutantów ds. sprzedaży fot. t-mobile.pl
T-Mobile poszukuje osób do pracy na stanowisku konsultanta ds. obsługi klienta i sprzedaży w swoich centrach biznesowych ulokowanych w Warszawie i Łodzi.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Warszawa. Łódź: T-Mobile szuka konsutantów ds. sprzedaży

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

3 lip 2015 12:59


W Polsce wskaźniki dotyczące rynku pracy dla młodych osób na tle Europy (aktualny poziom wynosi w całej Unii 21,2 proc.) wyglądają trochę lepiej, ale wynik 21,1 proc.w przypadku naszego kraju sytuuje nas w środku europejskiej stawki, więc wiele jest jeszcze do zrobienia.

Kolejny już rok z rzędu to instytucje publiczne oraz przedstawiciele przedsiębiorstw muszą się zmierzyć ze zjawiskiem bardzo wysokiego bezrobocia wśród osób młodych. Branża call center z pewnością stanowi idealne rozwiązanie dla pracowników z mniejszym doświadczeniem.

Obecnie sektor call center w Polsce liczy ok. 200 tys. osób zatrudnionych i w dalszym ciągu dynamicznie się rozwija – szacuje się, że jest to poziom ok 5 proc. r/r. Praca w tym zawodzie wciąż wzbudza wiele emocji. Należy jednak podkreślić, że jest to sektor rynku, który oferuje sporo miejsc pracy, co w obecnej sytuacji ekonomicznej jest niezwykle istotne.

Praca na stanowisku konsultanta ds. sprzedaży jest wymagająca, ale daje wiele możliwość, m.in.: szybki start zawodowy, nabycie doświadczenia, możliwość poznania wielu branż, procesów sprzedażowych oraz sposobu obsługi klienta.

Czytaj też: "Dzwonię do pana, pani" to słynne słowa Janusza Weissa i dwóch milionów Polaków, którzy pracowali "na słuchawce"

Praca w T-Mobile

- Obecnie poszukujemy 50 nowych pracowników na stanowisko konsultanta ds. sprzedaży w dwóch lokalizacjach, w Warszawie i Łodzi. Pracownicy będą zatrudnieni bezpośrednio przez T-Mobile na umowę o pracę. W pierwszym okresie będzie to stanowisko młodszego konsultanta z wynagrodzeniem podstawowym 2 200 zł brutto, niezależnie od lokalizacji na okres 7 miesięcy. Dodatkowo do wynagrodzenia doliczyć należy premie uzależnione od jakości i efektywności prowadzonych rozmów. Po tym czasie, jeżeli T-Mobile decyduje się na przedłużenie umowy z danym pracownikiem zostanie z nim zawarta umowa na czas nieokreślony z podwyżką do 2 400 zł brutto i awansem na stanowisko Konsultanta. - mówi Bartosz Kaniewski, specjalista ds. rekrutacji BPO i SCO w Adecco Poland.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.