W Łodzi poszukują kandydatów do projektu stażowego

2 kwietnia (środa) rozpoczyna się rekrutacja kandydatów do IV edycji projektu stażowego „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne” organizowanego w ramach programu „Młodzi w Łodzi”.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

W Łodzi poszukują kandydatów do projektu stażowego

PODZIEL SIĘ


Autor: em

31 mar 2014 11:16


Projekt „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne” skierowany jest do studentów i absolwentów łódzkich uczelni oraz Pracodawców z Łodzi i okolic.

Celem projektu jest umożliwienie studentom zdobycia doświadczenia zawodowego oraz promocja wśród pracodawców staży wakacyjnych, jako doskonałego sposobu pozyskiwania pracowników. Staże wakacyjne w programie „Praktykuj w Łodzi” są płatne i realizowane będą w okresie czerwiec – wrzesień 2014 r.

Do tegorocznej edycji projektu zgłosiło się 53 pracodawców z Łodzi i okolic, którzy fundują ponad 180 miejsc stażowych. Wśród partnerów znalazły się także obecne w mieście firmy:  firma Tate&Lyle, fundator 8 miejsc stażowych oraz firmy: Dalkia i Philips, fundujące po 7 miejsc stażowych w projekcie.

Rekrutacja kandydatów potrwa od 2 do 30 kwietnia 2014 r. Ogłoszenie listy laureatów projektu stażowego nastąpi  30 maja 2014 r.

Dotychczas w trzech edycjach projektu wzięło udział 85 łódzkich firm, które oferowały 250 płatnych staży wakacyjnych. Otrzymano ponad 5600 aplikacji. Ponad 60% stażystów otrzymało od swoich pracodawców propozycje dalszej współpracy.

Więcej informacji na stronie projektu: www.praktyki.lodz.pl. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.