×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

TVP: Tadla zwolniona. Do "Wiadomości" wraca Holecka. Kto za kogo na Woronicza?

 • Autor: jm
 • 14 sty 2016 15:35

- Piotr Kraśko, Tomasz Lis, Karolina Lewicka, a teraz Beata Tadla - lista dziennikarzy, którzy po przejęciu przez Jacka Kurskiego telewizji publicznej żegnają się z pracą w TVP robi się coraz dłuższa. Na ich miejsce pojawiają się nowi.

TVP: Tadla zwolniona. Do "Wiadomości" wraca Holecka. Kto za kogo na Woronicza?
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

W czwartek (14 stycznia) wypowiedzenie z pracy w TVP otrzymała Beata Tadla, dziennikarka "Wiadomości". Jak przekonuje jednak w poście opublikowanym na Facebooku, to nie jest zły dzień, lecz jeden z najwspanialszych, jakie przeżywa. "Kłaniam się nisko wszystkim, którym przygotowywane przez nas Wiadomości sprawiały przyjemność. Robiliśmy ten program dla widzów, nie dla polityków".

Z zespołem "Wiadomości" TVP rozstali się już: Piotr Kraśko (który stał na jego czele) i dziennikarze - Justyna Dobrosz-Oracz, Milena Kruszniewska, Jacek Tacik i Elżbieta Byszewska. Pracę stracił również Piotr Jaźwiński, wydawca "Wiadomości" oraz Maciej Czajkowski - sekretarz redakcji.

Tomasz Lis i Piotr Kraśko wśród laureatów Wiktorów i Super Wiktorów.
Tomasz Lis i Piotr Kraśko wśród laureatów Wiktorów i Super Wiktorów.

W tym gronie jedynie Karolina Lewicka, dziennikarka "Wiadomości" i TVP Info złożyła wypowiedzenie. Tuż po objęciu rządów przez PiS doszło między nią, a ministrem Glińskim do spięcia podczas programu "Minęła dwudziesta", o czym pisaliśmy tutaj.

Na antenie TVP Info nie pojawi się już również Adam Feder i Piotr Maślak. Wygasającej z końcem stycznia umowy nie przedłużono również z Tomaszem Lisem, autorem programu "Tomasz Lis na żywo", który można było śledzić na TVP2. "Panoramy" nie poprowadzi już natomiast Hanna Lis.

Nowe twarze w TVP

Kogo zatem będziemy teraz widzieć na antenie? Do "Wiadomości" TVP wraca Danuta Holecka, która była już prezenterką w stacji w latach 2003-2004 oraz w 2010 r. Natomiast nową szefową serwisu została Marzena Paczuska. Szefem "Panoramy" został Piotr Lichota.

Na ekranie zobaczymy również: Jarosława Olechowskiego, Małgorzatę Wiśniewską, Marcina Tulickiego. Z Telewizji Trwam do ekipy TVP dołączy Klaudiusz Pobudzin. Program "Minęła dwudziesta", który do tej pory prowadziła m.in. Karolina Lewicka, będzie prowadził Adrian Klarenbach.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (3)

Do artykułu: TVP: Tadla zwolniona. Do "Wiadomości" wraca Holecka. Kto za kogo na Woronicza?

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • Polka 2016-01-16 16:14:24

  W końcu przyszła kryska na Matyska, nie szło już oglądać TVP1 i TVP INFO. Nareszcie można zobaczyć co się dzieje w Niemczech z imigrantami, a nie tylko ujadanie na PIS.

 • Ajatollah 2016-01-15 15:15:07

  Teraz to będzie pełny obiektywizm. Wczoraj już widziałem Kaczaffiego dwa razy w Wiadomościach. Dobry powód żeby nie oglądać TVP!

 • Polak z krwi i kości 2016-01-14 18:40:14

  Pani Beato proszę nie udawać,że nie robiła Pani programów dla polityków tylko dla widzów, proszę nie wciskać ludziom głupoty, Polacy mają pamięć i dobrze pamiętają jak Pani zachowywała się w stosunku do polityków - dla byłej partii rządzącej wiemy jak była Pani a dla posłów Prawa i Sprawiedliwości zachowywała się Pani jak osa jak by pani mogła to by pani gryzła, kopała - bardzo dobrze,że już pani nie zobaczymy w mediach publicznych.Zero obiektywizmu z pani strony a te słowa, ze to nie jest dla pani zły dzień to po prostu kpina baj baj ........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA