PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

TTMS rekrutuje. Do końca roku chce zatrudnić ponad 200 osób

  • KDS
  • 12 sie 2022 13:22

Do końca roku firma technologiczna Transition Technologies MS (TTMS) planuje zwiększyć zatrudnienie do 900 pracowników. Na koniec ubiegłego roku jej zespół tworzyło 670 osób. Poszukiwani są m.in. project managerowie, scrum masterzy czy analitycy biznesowi.

TTMS rekrutuje. Do końca roku chce zatrudnić ponad 200 osób
TTMS do końca 2022 roku planuje zwiększyć zatrudnienie do 900 osób. (fot. TTMS)
REKLAMA

TTMS to firma technologiczna, która na polskim rynku działa od 2015 roku. W tym czasie zatrudnienie w niej wzrosło o niemal 600 proc. Na koniec 2021 roku zatrudniała 670 osób. Tylko w 2021 r. do grupy dołączyły nowe 153 osoby. To niemal trzykrotnie więcej niż w 2020 r. W obecnym będzie to dużo więcej.

Bowiem firma do końca 2022 roku planuje zwiększyć zatrudnienie do 900 osób. Głównie poszukiwani będą specjaliści z zakresu IT. Obecnie trwają rekrutacje project managerów, scrum masterów, analityków biznesowych, .Net developerów, Java developerów, FullStack developerów, frontend developerów, testerów manualnych i automatyzujących, AEM developerów, specjalistów od technologii Microsoft, salesforce, DevOps, speców od technologii mobilnych (Android Developerzy), UX designerzy, e-learning (admini i developerzy).

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Mamy na celu rozwój TTMS na arenie międzynarodowej, dlatego podejmujemy działania rekrutacyjne w Europie i nie tylko. Efektem tego jest nowo utworzony Dział Rekrutacji Zagranicznych, którego zadaniem są poszukiwania kandydatów poza Polską - mówi Sebastian Sokołowski, prezes TTMS.

Spółka wspiera edukację i rozwój zawodowy nowego pokolenia specjalistów IT. Współpracuje z uczelniami, zarówno poprzez biura kariery, jak i docierając do studentów poprzez portale internetowe, webinaria, dni otwarte, czy też targi pracy. Fot. TTMS
Spółka wspiera edukację i rozwój zawodowy nowego pokolenia specjalistów IT. Współpracuje z uczelniami, zarówno poprzez biura kariery, jak i docierając do studentów poprzez portale internetowe, webinaria, dni otwarte, czy też targi pracy. Fot. TTMS

Dodaje też, że prognozy dotyczące przyszłości rynku pracy IT, mówią o niewystarczającej liczbie specjalistów kończących studia, co oznacza utrzymywanie się „rynku pracownika”.

- Sytuacja ta przekłada się na rywalizację o specjalistów na polach innych niż jedynie wysokość wynagrodzenia. Liczy się atrakcyjność realizowanych projektów, styl zarządzania zespołami, obrane technologie, lecz również pakiet korzyści pozapłacowych oraz przyjazna atmosfera. W TTMS staramy się to wszystko zapewnić naszym pracownikom - mówi Sebastian Sokołowski.

Dlatego też spółka wspiera edukację i rozwój zawodowy nowego pokolenia specjalistów IT. Współpracuje z uczelniami, zarówno poprzez biura kariery, jak i docierając do studentów poprzez portale internetowe, webinaria, dni otwarte, czy też targi pracy. Najlepszym spośród praktykantów i stażystów proponuje stałe zatrudnienie w Grupie. W ten sposób w 2021 r. zespół TTMS powiększył się o 16 osób.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: TTMS rekrutuje. Do końca roku chce zatrudnić ponad 200 osób

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA