Trójmiasto, praca w IT: Sii Gdańsk zatrudni 100 programistów

• W ciągu roku powstanie ponad 100 nowych miejsc pracy dla ekspertów IT w Sii Gdańsk.
• Wiosną 2017 Sii Gdańsk przeniesie swoje biuro do powstającego najwyższego wieżowca w Trójmieście - Olivia Star w Olivia Business Centre.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Trójmiasto, praca w IT: Sii Gdańsk zatrudni 100 programistów

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

24 sie 2016 10:11


- W związku z rozwojem firmy i ekspansją zagraniczną Sii, w ciągu 12 miesięcy powstanie ponad 100 nowych miejsc pracy dla ekspertów IT - poinformował dyrektor zarządzający Sii Gdańsk, Michael Desmurs.

Jak dodał, nowo zatrudnieni będą realizować projekty dla klientów - globalnych graczy z branży finansowej i zagranicznych domów mediowych.

- Nasze plany zakładają, że w ciągu 5 lat w Sii Gdańsk będzie pracować 1100 osób - powiedział Desmurs.

W całej Polsce w Sii pracuje 2 300 inżynierów, zaś w trójmieście 700 specjalistów,.

Czytaj też: Programiści są na wagę złota

- Pomimo tego, że jesteśmy ogromną firmą, to Sii nie jest stereotypową korporacją. Stawiamy na relacje i luźną atmosferę w pracy. Naszym atutem są różnorodne projekty, które realizujemy na prawie wszystkich kontynentach. W Sii umożliwiamy rozwój kariery od programisty, aż po architekta systemów, dostęp do wielu technologii oraz pracę w dojrzałym zespole agile'owym - wyjaśniła kierownik działu rekrutacji i HR Alicja Sawicka.

Wiosną 2017 Sii Gdańsk przeniesie swoje biuro do powstającego najwyższego wieżowca w Trójmieście - Olivia Star w Olivia Business Centre. Pracownicy zajmą powierzchnię 6 tys. m2.

Sii Polska należąca do francuskiej grupy Sii Groupe notowanej na giełdzie w Paryżu, posiada 8 biur w największych miastach w kraju - Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Katowicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.