Towarzystwa ubezpieczeniowe wciąż szukają pracowników. Kogo najchętniej zatrudnią?

Nieustanna walka o klientów i wprowadzanie nowych produktów powodują, że ubezpieczyciele wciąż szukają rąk do pracy. Duże szanse na zatrudnienie mają między innymi stażyści, dla których powstaje coraz więcej propozycji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Towarzystwa ubezpieczeniowe wciąż szukają pracowników. Kogo najchętniej zatrudnią?

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

10 kwi 2014 14:16


Jak informuje w "Dzienniku Gazecie Prawnej" Agnieszka Mikuszewska, kierownik ds. rozwoju pracowników w Liberty Direct,  firma co roku powiększa zespół o kilkadziesiąt osób. Najczęściej poszukiwani są pracownicy zajmujący się obsługą klientów oraz sprzedażą w terenie oraz specjaliści ds. likwidacji szkód.

Zatrudnienie deklaruje też firma Link4. Jak mówi "DGP" Marek Baran, rzecznik prasowy Link4 główne obszary, w których firma poszukuje pracowników, to IT oraz sprzedaż.

Jak się okazuje, towarzystwa walczą przede wszystkim o studentów. Według przedstawicieli towarzystw młodzi są bardziej kreatywni niż osoby z doświadczeniem, łatwiej dostosowują się do zasad panujących w nowej firmie. I mają mniejsze wymagania wobec pracodawcy - czytamy w "DGP". Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.