×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Totalizator sportowy szuka dwóch członków zarządu. Rekrutacja trwa

  • Autor: PAP/JS
  • 29 maj 2017 13:45

Rada nadzorcza Totalizatora Sportowego ponownie ogłosiła dwa konkursy na członków zarządu odpowiedzialnych za sprzedaż, produkty i marketing oraz za finanse i inwestycje - poinformował szef RN Totalizatora Piotr Kwiecień. Poprzednie konkursy RN zamknęła bez rozstrzygnięcia.

Totalizator sportowy szuka dwóch członków zarządu. Rekrutacja trwa
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

• Chętni na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za finanse i inwestycje pisemne zgłoszenia mogą składać do 6 czerwca br., a w przypadku kandydatów na wiceprezesa ds. sprzedaży, produktu i marketingu - do 12 czerwca br. Konkursy dotyczą nowej, trzyletniej kadencji.

• Od kandydatów na członków zarządu Totalizatora Sportowego wymaga się m.in. ukończenia studiów wyższych, co najmniej pięcioletniego stażu pracy, korzystania w pełni z praw publicznych, posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych.

Rada nadzorcza ogłosiła konkursy na te dwa stanowiska w kwietniu, kandydaci mogli nadsyłać oferty do 8 maja. Zrobili to dotychczasowi członkowie zarządu Totalizatora Sportowego.

"W ubiegły poniedziałek została podjęta uchwała o zamknięciu bez rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za finanse i inwestycje. A następnie w ubiegły piątek RN podjęła kolejną decyzję tego samego rodzaju - tzn. zakończyła bez rozstrzygnięcia postępowanie dot. wyboru członka zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż, produkty i marketing. Oba ogłoszenia o otwarciu nowych konkursów na te stanowiska są dziś dostępne na stronie internetowej spółki" - powiedział Kwiecień.

Jak wyjaśnił szef RN, decyzje rady o zakończeniu dotychczasowych postępowań bez wyłonienia ich zwycięzców należy interpretować, jako "chęć skorzystania z możliwości dokonania wyboru kandydatów także z innych niż dotychczas aplikacji". "O ile będzie to możliwe, będziemy chcieli porównać większe spektrum aplikacji. Liczymy na to, że wybrane osoby będą jak najbardziej odpowiadały strategicznym potrzebom spółki" - wyjaśnił.

Chętni na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za finanse i inwestycje pisemne zgłoszenia mogą składać do 6 czerwca br., a w przypadku kandydatów na wiceprezesa ds. sprzedaży, produktu i marketingu - do 12 czerwca br. Konkursy dotyczą nowej, trzyletniej kadencji.

"Konkurs jest otwarty i obecni członkowie zarządu mogą w nim stanąć. Wszystkie kandydatury będą rozpatrywane według tych samych kryteriów" - podkreślił Kwiecień.

17 maja RN Totalizatora Sportowego ponownie wybrała Olgierda Cieślika na stanowisko prezesa apółki, na trzyletnią kadencję.

Od kandydatów na członków zarządu Totalizatora Sportowego wymaga się m.in. ukończenia studiów wyższych, co najmniej pięcioletniego stażu pracy, korzystania w pełni z praw publicznych, posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych; osoba taka nie może podlegać określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowiska członka zarządu w spółkach handlowych.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Totalizator sportowy szuka dwóch członków zarządu. Rekrutacja trwa

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA