To on został trenerem łomżingu! Będzie zgarniał 10 tys. zł miesięcznie

Szczęśliwiec, który przez dwa miesiące (pracując tylko w weekendy) będzie odpoczywał na Mazurach i krzewił ideę Łomżingu to Tomasz Kurp z Wrocławia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

To on został trenerem łomżingu! Będzie zgarniał 10 tys. zł miesięcznie

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

27 cze 2014 9:06


Za dwa miesiące weekendowej pracy Tomasz dostanie 20 tys. zł. O rekrutacji prowadzonej przez Van Pur pisaliśmy już wcześniej: Nawet 10 tys. zł za leżenie w trawie

- Zabawa polegać ma na tym, że będziemy jeździć po polskiej wsi i uprawiać łomżing, czyli leżeć na trawie i chillować w rytm orkiestry pasikoników klaszczących najlepsze przeboje Rubika - wyjaśniali na Facebooku blogerzy Make Life Harder i pomysłodawcy Łomżingu.

Do obowiązków zawodowych Tomka należeć zatem będzie podróżowanie po Mazurach i tworzenie Dekalogu Łomżingu - czyli listy 10 najlepszych sposobów na beztroski wypoczynek na łonie natury w duchu łomżingu.

Od kandydatów wymagana była skłonność do osiągania błogostanu bez względu na okoliczności, a także nieumiejętność pracy pod presją czasu. Mile widziana jest również wrodzona niechęć do budzików i kalendarzy oraz cięta riposta. Tomasz z Wrocławia sprostał wszystkim wymaganiom.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Kokosai 2014-07-01 13:15:35

Ten świat jest chory.