×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2017 w Warszawie: Czeka ponad 5000 ofert pracy

  • Autor: AW
  • 29 wrz 2017 19:10

W środę, 4 października, w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. To możliwość spotkania się osób poszukujących pracy z pracodawcami, a także bogata oferta instytucjonalnego wsparcia dla planujących przygodę z własnym biznesem. To jedno z największych tego typu wydarzeń na Mazowszu.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2017 w Warszawie: Czeka ponad 5000 ofert pracy
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

• Na odwiedzających czekać będzie 112 wystawców i ponad 5000 ofert pracy.

• Swoją ofertę przedstawi m.in. Francusko-Polska Izba Gospodarcza oraz firma J.P. Morgan.

• Poza ofertami pracodawców tegoroczna edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości obejmuje Salon Doradztwa Zawodowego oraz Salon Przedsiębiorczości.

 

Jak podają organizatorzy targów, poszukiwani będą m.in. programiści, kierowcy, księgowi, konstruktorzy, specjaliści ds. marketingu, finansów, kierownicy oraz przedstawiciele wielu innych atrakcyjnych na rynku zawodów. Swoje oferty pracy zaprezentują pracodawcy z branży transportowej, meblarskiej, FMCG, wydawniczej, motoryzacyjnej, handlowej, hotelarstwa, produkcyjnej i technicznej, usług porządkowych, ochrony osób i mienia, a także administracja publiczna i służby mundurowe.

Ciekawe oferty

Dla odwiedzających przygotowano Strefę Francuskich Pracodawców, w której będą odbywały się rekrutacje do pracy w firmach zrzeszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej. Eksperci z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi udzielą wielu praktycznych porad, jak przygotować się do skutecznego poszukiwania pracy i procesów rekrutacyjnych.

Na wszystkich tych, którzy szukają elastycznych form zatrudnienia, czeka Strefa Pracy Tymczasowej. Praca tymczasowa to doskonały sposób zarówno na start, jak i na powrót na rynek pracy, a także możliwość zachowania odpowiedniego balansu pracy zawodowej z życiem osobistym. Jedenastu wystawców w strefie zaprezentuje liczne oferty zatrudnienia skrojone na miarę potrzeb kandydatów.

Podczas Targów będzie też możliwość zapoznania się z ofertą zatrudnienia u światowego lidera w dziedzinie usług finansowych - firmy J.P. Morgan. Instytucja ta otwiera w Warszawie nowe centrum korporacyjne, a co za tym idzie ogłasza nabór do swojego zespołu w Polsce.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2017 w Warszawie: Czeka ponad 5000 ofert pracy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA