×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Staż w Niemczech lub Norwegii dla polskich konstruktorów

  • Autor: JP
  • 16 cze 2016 13:02

Do końca czerwca młodzi inżynierowie mogą wziąć udział w konkursie „Innovate with Kongsberg Automotive” i dołączyć do zespołu norweskiego holdingu w zakładzie w Pruszkowie. Zwycięzca będzie miał także okazję przyjrzeć się, jak pracują projektanci, konstruktorzy oraz inżynierowie w fabrykach w Norwegii lub centrum R&D w Niemczech.

Staż w Niemczech lub Norwegii dla polskich konstruktorów
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Kongsberg Automotive posiada 40 lokalizacji, w 20 krajach.

– Polski oddział jest jednym z największych na świecie. Firma globalnie zatrudnia ok. 10 tysięcy pracowników, z czego w samym Pruszkowie pracuje ponad 1200 osób. To miejsce dla młodych inżynierów, którzy marzą, aby zrobić „coś” w świecie motoryzacji oraz mają na siebie ciekawy pomysł. Osoby ambitne i kreatywne znajdą tu miejsce dla siebie, a ich rozwiązania mogą wkrótce zostać zastosowane w samochodach najbardziej znanych marek samochodowych na całym świecie – mówi Natalia Kuszwara, specjalista HR.

– Poszukujemy talentów. Dlatego też ogłosiliśmy konkurs. Swoim patronatem objęło go m.in. 17 wyższych uczelni technicznych oraz biur karier, z całego kraju – dodaje.

Zwycięzca ma wpływ na wybór jednej z części nagrody. Jest to, w zależności od zainteresowań, wyjazd do Norwegii lub Niemiec. Wycieczka do norweskiego Raufossto okazja, aby przyjrzeć się produkcji w tamtejszej fabryce oraz temu, jak inżynierowie pracują nad optymalizacją procesów. W Hallbergmoos, pod Monachium zwycięzca będzie miał okazję pracować z zespołem R&D, który udoskonala produkty odpowiedzialne za najwyższy komfort podczas jazdy, także maty grzewcze czy systemy wsparcia odcinka krzyżowego i poduszki boczne.

Czyta też: Kongsberg Automotive do 2019 r. chce zatrudnić 250 osób

– Zwycięzca sam zadecyduje, który z kierunków będzie dla niego bardziej ciekawy i pomocny w kształtowaniu kariery. Na miejscu zaopiekuje się nim wyznaczony zespół. Jednym z elementów wycieczki będzie również uroczysta kolacja z kadrą zarządzającą i zespołem współpracowników – zachęca Natalia Kuszwara, specjalista HR.

Prace konkursowe można nadsyłać do 30 czerwca przez stronę internetową konkursu. Laureaci zostaną wyłonieni przez kapitułę składającą się z kadry zarządzającej i inżynierów firmy Kongsberg Automotive Pruszków oraz jury honorowe, w skład którego wchodzą przedstawiciele polskich wyższych uczelni technicznych.

Nagradzana będzie przede wszystkim pomysłowość, a odpowiedzią na konkurs może być, np. prezentacja, która przedstawi koncepcje wraz z wizualizacją i dołączonymi rysunkami, a także szkic pomysłu, rysunek techniczny, model styropianowy czy kartonowy, aż po gotowy prototyp.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Staż w Niemczech lub Norwegii dla polskich konstruktorów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA