PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Stary Teatr w Krakowie szuka dyrektora

  • Justyna Koc
    jk
  • 27 mar 2017 11:58

Minister kultury i dziedzictwa narodowego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie.

Stary Teatr w Krakowie szuka dyrektora
Aplikacje na stanowisko dyrektora Starego Teatru w Krakowie można przesyłać do 27 kwietnia br. (Fot. Ludvig14/Wikimedia Commons, lic. CC-BY-SA-3.0)
REKLAMA

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni posiadać co najmniej 5-letnią udokumentowaną działalność merytoryczną lub artystyczną w sferze kultury lub co najmniej 3-letni staż pracy na stanowiskach kierowniczych w instytucjach artystycznych.

Dodatkowo, muszą posiadać wyższe wykształcenie, a także znać przynajmniej jeden język obcy w stopniu pozwalającym na prowadzenie kontaktów służbowych w sferze działalności instytucji. Wymagany jest również dobry stan zdrowia oraz niekaralność.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aplikacje można przesyłać do 27 kwietnia br. Rozpatrzenie wniosków przez komisję nastąpi w ciągu 30 dni po upływie terminu ich złożenia.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Stary Teatr w Krakowie szuka dyrektora

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Zdzisław Jaroszek 2017-03-28 17:15:33

    Jako patriota, teatroman i wierny widz Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej pod dyrekcją pana Jana Klaty, liczę na uczciwy konkurs, a nie lipę jaką zorganizowali we Wrocławiu! Przypominam państwu, że to scena narodowa i każdy widz (obywatel) ma prawo do swojego głosu! Niech będzie przeprowadzony z należytą starannością, tj. obiektywnie istniejącym wzorcem postępowania w celu jak najlepszego i poprawnego wykonania pracy, a jednocześnie zabezpieczający interesy wszystkich zainteresowanych wynikami tych prac poprzez odniesienie treści staranności do określonych wymogów formalnych ich wykonania. Panie Ministrze prof. Piotrze Gliński i Szanowna Komisjo! Z szacunkiem. ZDzJ

REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA